Leiterts: Rīgai jākļūst par vienu no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un start-up tikšanās vietām 

Šā gada 28. un 29. novembrī Rīgā notiks globāls tehnoloģiju, dzīvesstila un start-up festivāls Digital Freedom Festival (DFF), kurā pulcēsies vairāk nekā 1000 tehnoloģiju un start-up uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules.

Lelde Petrāne, 19.7.2016

Infogr.am dibinātājs Uldis Leiterts (pa kreisi), Dagnija Lejiņa un Juris Šleiers

Foto: Publicitātes

Festivāla centrālā tēma būs digitālā revolūcija, tās ietekme uz biznesu, politiku un dzīvesstilu. Divu dienu garumā dalībnieki meklēs atbildes, kā sabiedrība, politikas veidotāji un uzņēmēji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības. Start-up uzņēmēji varēs piedalīties izglītojošās meistarklasēs, start-up ideju (pitching) konkursā un prezentēt savus radītos produktus Expo, lai piesaistītu potenciālo klientu, investoru, darbinieku un starptautisko mediju uzmanību. Savukārt investori aicināti tikties ar daudzsološākajiem start-up un tehnoloģiju uzņēmumiem no Baltijas valstu reģiona, kā arī no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas.

Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Uldis Leiterts: «Mūsu vīzija ir attīstīt DFF kā «tehnoloģiju Davosu», kur meklējam risinājumus pasaules līmeņa problēmām. Vēlamies ne tikai runāt par to, kā uzbūvēt miljardiem dolāru vērtu start-up, bet domāt plašāk. Kāda ir valstu nākotne digitālajā pasaulē? Kā mākslīgā intelekta attīstība mainīs mūsu ikdienas dzīvi? Kā likumdevējiem reaģēt uz digitālās pasaules izaicinājumiem? Mūsu plānos ir mērķtiecīgi attīstīt DFF, lai jau Latvijas simtgadē - 2018. gadā - Rīga būtu viena no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un start-up tikšanās vietām.»

Konferenci Digital Freedom Festival organizē: Infogr.am dibinātājs Uldis Leiterts, starptautiskās komunikācijas profesionāle Dagnija Lejiņa un mediju eksperts Juris Šleiers. Komanda kopā ar domubiedriem pagājušajā gadā organizēja Latvijā līdz šim lielāko start-up konferenci Silicon Valley Comes to the Baltics 2015, kā arī politikas veidotāju diskusiju Riga Venture Summit.

 

No šīs sadaļas

Lattelecom grupas šā gada pirmā pusgada ieņēmumi, salīdzinot ar 2015. gada attiecīgo...

Ķīnas konsorcijs par 600 miljoniem ASV dolāru (543 miljoniem eiro) iegādājies interneta...

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šodien uzsāk LMT Mājas viedtelevīzijas piegādi pirmajiem...

Ikdienā savus personas datus izmantojam bieži – lietojot interneta banku, iegādājoties preces...

Pasaulē vidējais mājaslapas datu pārraides ātrums ir 6,3 megabiti sekundē, kas norāda...

Japāņu kibermonstriņu pokemonu zīmola pārvaldītāju The Pokémon Company un amerikāņu...

Pēdējās dienās arvien vairāk Rīgas ielās manāmi iedzīvotāji, kuri staigā apkārt vērojot...

Inovāciju jomā Latvija kļuvusi par visstraujāk augošo valsti Eiropas Savienībā (ES), informēja...

Draugiem Group uzņēmums Mapon testu vajadzībām iegādājies 2016.gada Tesla model S elektromobili,...

Telekomunikāciju operatora Bite grupas valdes priekšsēdētāja amatu pamet Freds Renčaks,...