Leiterts: Rīgai jākļūst par vienu no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un start-up tikšanās vietām

2016. gada 19. jūlijs plkst. 13:40
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Šā gada 28. un 29. novembrī Rīgā notiks globāls tehnoloģiju, dzīvesstila un start-up festivāls Digital Freedom Festival (DFF), kurā pulcēsies vairāk nekā 1000 tehnoloģiju un start-up uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules.

Festivāla centrālā tēma būs digitālā revolūcija, tās ietekme uz biznesu, politiku un dzīvesstilu. Divu dienu garumā dalībnieki meklēs atbildes, kā sabiedrība, politikas veidotāji un uzņēmēji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības. Start-up uzņēmēji varēs piedalīties izglītojošās meistarklasēs, start-up ideju (pitching) konkursā un prezentēt savus radītos produktus Expo, lai piesaistītu potenciālo klientu, investoru, darbinieku un starptautisko mediju uzmanību. Savukārt investori aicināti tikties ar daudzsološākajiem start-up un tehnoloģiju uzņēmumiem no Baltijas valstu reģiona, kā arī no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas.

Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Uldis Leiterts: «Mūsu vīzija ir attīstīt DFF kā «tehnoloģiju Davosu», kur meklējam risinājumus pasaules līmeņa problēmām. Vēlamies ne tikai runāt par to, kā uzbūvēt miljardiem dolāru vērtu start-up, bet domāt plašāk. Kāda ir valstu nākotne digitālajā pasaulē? Kā mākslīgā intelekta attīstība mainīs mūsu ikdienas dzīvi? Kā likumdevējiem reaģēt uz digitālās pasaules izaicinājumiem? Mūsu plānos ir mērķtiecīgi attīstīt DFF, lai jau Latvijas simtgadē - 2018. gadā - Rīga būtu viena no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un start-up tikšanās vietām.»

Konferenci Digital Freedom Festival organizē: Infogr.am dibinātājs Uldis Leiterts, starptautiskās komunikācijas profesionāle Dagnija Lejiņa un mediju eksperts Juris Šleiers. Komanda kopā ar domubiedriem pagājušajā gadā organizēja Latvijā līdz šim lielāko start-up konferenci Silicon Valley Comes to the Baltics 2015, kā arī politikas veidotāju diskusiju Riga Venture Summit.

 

Dalies ar šo rakstu