Digital Freedom Festival un 500 Startups izsludina pieteikšanos startup konkursam

2016. gada 16. septembris plkst. 11:51
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Digital Freedom Festival sadarbībā ar pasaules lielāko akseleratoru 500 Startups izsludina pieteikšanos konkursam pirms-sēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumiem no Baltijas reģiona, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un citām valstīm.

Pieteikties ideju konkursam varēs līdz š.g. 13.oktobrim, iegādājoties biļetes uz Digital Freedom Festival. Labākie startup saņems uzaicinājumu uz pārrunām dalībai 500 Startups akseleratoru programmai Silīcija ielejā ASV.

Šī ir iespēja startup uzņēmumiem iegūt pieredzi, jaunas prasmes, produktu novērtējumu no nozares ekspertiem, kontaktus un iespēju kļūt par 500 Startups nākamā «iesaukuma» dalībniekiem Sanfrancisko, Kalifornijā.

Digital Freedom Festival, Infogr.am un Fragmentic līdzdibinātājs Uldis Leiterts komentē: «Fragmentic šobrīd ir daļa no 500 Startups astoņpadsmitā «iesaukuma» Sanfancisko, tāpēc es no sirds rekomendēju startup uzņēmumiem izmantot šo iespēju. Individuāla uzmanība no investoriem ir brīnišķīga iespēja vairot investīcijas un veicināt izaugsmi.»

Dalies ar šo rakstu