Mazais bizness

Nākotnes uzņēmēji cīņā par Biznesa guru titulu

Dienas Bizness, 07.04.2018

Organizatoru foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss «Bizness 24h» aicina visus interesentus uz tirdzniecības centru Spice 7.aprīlī un 8.aprīlī no plkst. 12:00-17:00 (2. stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas). Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties konkursa dalībnieku saražotos produktus un vērot viņu pārdošanas prasmes, kas tika attīstītas mēneša laikā, dalībniekiem vairākas reizes tiekoties ar pieredzējušiem uzņēmējiem, veidojot savu produktu, mārketinga plānu un stratēģiju, iegūstot arī zināšanas par tiešo pārdošanu un klientu piesaisti.

Konkursa trešajā kārtā jeb finālā iekļuva tikai 20 spēcīgākās komandas. Šajā kārtā dalībnieku galvenais uzdevums ir izveidot un pārdot savas izgatavotās preces, lai cīnītos par titulu «Biznesa guru 2018».

«Bizness 24h» tiek organizēts jau desmito reizi un tas ir Latvijā lielākais uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss jauniešiem. Šogad konkursam pieteicās gandrīz 600 dalībnieki, kas ir jauns rekords, kas ļauj teikt, ka jaunieši ir pilni entuziasma un ir gatavi veidot jaunus produktus un uzņēmumus.

«Bizness 24h» mērķis ir motivēt un iedrošināt jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Konkursa uzvarētājkomanda tiks noskaidrota 10.aprīlī «Swedbank» centrālajā ēkā fināla prezentāciju laikā. Komandām būs jāprezentē savs mēneša laikā paveiktais un iegūtais, ko novērtēs žūrija.