Neilgi pirms iPhone 5s pārdošanas sākšanas nedienas Apple Store lapā

2013. gada 20. septembris plkst. 10:09
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Dažas stundas pirms Apple veikalu vaļā vēršanas un iPhone 5s pārdošanas uzsākšanas, nedarbojas Apple Store lapa, novēroja Db.lv.

Apple Store nedarbošanās nav nekas neparasts, ja ņem vērā, ka Apple līdz šim cītīgi gatavojusies iPhone 5s pārdošanas sākšanai, un katru reizi līdz ar kāda nozīmīga produkta klajā laišanu Apple Store tiek uzlabots, raksta Ubergizmo. Medijs tajā pašā laikā norāda, ka šoreiz Apple Store «pauze» ir ieilgusi.

Apple Store nedarbojas nu jau vairākas stundas.

iPhone 5s un iPhone 5c vairākos pasaules tirgos nonāk pārdošanā piektdien, 20. septembrī, un, piemēram, pircēji Ķīnā un Austrālijā jau paguvuši jauno Apple viedtelefonu iegādāties.

iPhone 5s jaunums ir pirkstu nospiedumu atpazīšanas tehnoloģijas, un telefons maksās no 199 līdz 299 ASV dolāriem ASV tirgū. Tikmēr iPhone 5s Apvienotajā Karalistē maksās 549 - 709 mārciņas (459 - 589 Ls), liecina informācija Apple attiecīgo valstu mājaslapās. iPhone 5s darbojas, izmantojot iOS 7 operētājsistēmu, un tam ir 64 bitu A7 procesors, savukārt viedtelefona dizains atgādina priekšteča iPhone 5 izskatu.

Ceturtdienas pēcpusdienā tika radīta vietne IsTouchIDHackedYet.com, kuras mērķis ir piesaistīt tā dēvēto pūļa finansējumu, kas vēlāk tiks atdots cilvēkam, kurš pirmais video demonstrēs veidu, kā «apmānīt» iPhone 5s tehnoloģiju. Proti, iegūs pirkstu nospiedumu no jebkuras citas virsmas, lai izmantotu to Apple jaunākā viedtelefona atbloķēšanā.

Dalies ar šo rakstu