Norvik bankas padomē iecelts bijušais NATO ģenerālsekretārs Rasmusens

2018. gada 24. janvāris plkst. 11:43
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens kļuvis par AS Norvik Banka padomes priekšsēdētāja vietnieku, informē bankā.

No 2009. gada līdz 2014. gadam Rasmusens ieņēma NATO ģenerālsekretāra amatu, bet no 2001. gada līdz 2009. gadam bija Dānijas premjerministrs. Iepriekš Anderss Fogs Rasmusens ir bijis Dānijas Nodokļu ministrs un Ekonomikas ministrs.

«Priecājos pievienoties AS Norvik Bankas Padomei un atjaunot savas ilgstošās un spēcīgās saiknes ar Latviju. Es ceru, ka mana pieredze būs noderīga bankas attiecību veidošanā ar valsts pārvaldes iestādēm un stratēģiskās izaugsmes centienos Latvijā un Eiropas Savienībā,» norāda Anderss Fogs Rasmusens.

AS Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels uzsver, ka ir gandarīts, ka komandai ir pievienojies tik augsta līmeņa profesionālis kā Rasmusena kungs. Viņa starptautiskā pieredze un zināšanas Norvik Bankai ir liels ieguvums.

AS Norvik Bankas padomē darbojas 5 cilvēki. Padomes priekšsēdētājs ir bankas vairākuma akcionārs Grigorijs Guseļņikovs, priekšsēdētāja vietnieks – Anderss Fogs Rasmusens, padomes locekļi – Igors Smoļins, Dr. Augusts Gustavs Pauls Hannings un Pīters Maikls Odincovs.

Bankas padomei ir vairākas nozīmīgas funkcijas – valdes darbības uzraudzība, bankas darbības stratēģijas un citu bankas darbībai būtiski svarīgu dokumentu apstiprināšana pēc valdes ierosinājuma.

Ekskluzīvu interviju ar Andersu Fogu Rasmusenu lasiet laikrakstā Dienas Bizness pirmdien, 29. janvārī!

Dalies ar šo rakstu