Noteiks gada labāko kooperatīvu

2012. gada 04. decembris plkst. 11:25
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Sākusies balsošana par labāko lauksaimniecības kooperatīvu, kas ilgs līdz 9. janvārim.

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotā konkursā Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs mērķis ir noteikt labāko Latvijas kooperatīvu, kurš, realizējot kooperācijas ideju, ieguvis lauksaimnieku atzinību un uzticību.

Balsošanas anketas ir pieejamas Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra birojos, lauksaimnieku nevalstisko organizāciju birojos un Zemkopības ministrijā, tāpat ikviens var balsot par sev tīkamāko kooperatīvu interneta mājas lapā balso.llka.lv. Ar sabiedriskā balsojuma palīdzību tiks noteikts 2012. gada labākais kooperatīvs, savukārt nozares ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju nominācijā Gada kooperatīvs izaugsmē.

Labākie lauksaimniecības kooperatīvi tiks noteikti trīs grupās – lielie, vidēji lielie un mazie kooperatīvi, ņemot vērā to apgrozījumu. Balsošana norisināsies līdz 9. janvārim, un pēc rezultātu apkopošanas, laureāti tiks paziņoti 1. februārī. Konkurss šogad tiek rīkots trešo reizi, un tas kļuvis par gaidītu notikumu Latvijas lauksaimnieku vidū. Trīs gadu laikā konkursā laurus plūkuši 11 kooperatīvi, tostarp, tādas pazīstamas lauksaimnieku apvienības kā LPKS Latraps, Straupe, Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība, Durbes grauds un citi.

LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons skaidro, ka šogad, atšķirībā no iepriekšējām reizēm, ir izmainīta balsošana kārtība - labākā kooperatīva statuss vairs netiks piešķirts novadu griezumā, bet gan visas Latvijas mērogā, sacenšoties trijās kategorijās, kas sarindotas pēc kooperatīvu lieluma. 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām