Papildināta ar FOTO: Radiotehnikas graustam Imantā atlicis aptuveni mēnesis

2017. gada 13. novembris plkst. 11:23
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Būvkompānija SIA «Velve» tuvākā mēneša laikā plāno sākt nojaukt bijušās rūpnīcas «Radiotehnika» administratīvo ēku Rīgā, Imantā, Kurzemes prospektā, biznesa portālam db.lv pastāstīja «Velves» valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns. 10. novembra ziņa papildināta ar galeriju!

«Tiks pielietota klasiskā graušanas metode. Mēs nespridzināsim, kaut gan tā bija mana pirmā doma. Šis darbs tiks veikts rūpīgi, ar speciālu tehniku neatstājot nekādas pēdas. Līdz būs tīra vieta, un varēs sākties jauna ēra,» stāstīja A. Leitēns, piebilstot, ka uzņēmums pašlaik gaida šo speciālo tehniku, lai varētu sākt nojaukšanas darbus.

Pašlaik esot grūti prognozēt, cik ilgu laiku varētu aizņemt «Radiotehnikas» grausta nojaukšana. Tāpat arī «Velves» vadītājs atturējās prognozēt, kad varētu sākt jaunā veikala «Depo» būvniecību, kas tur plānots. «Tas atkarīgs no projekta un būvatļaujas, ko saņemsim,» piebilda A. Leitēns.

Imantā Radiotehnikas grausta vietā būs veikals Depo

Db.lv jau vēstīja, ka «Raditoehnikas» administratīvā ēka ir patlaban grausta stāvoklī esošā augstceltne blakus bijušajam veikalam «Prisma» un ātrajam ēdinātājam «McDonald's».

Bijusī Radiotehnikas ēka pieder juridiskai personai SIA «Pārupes būmaņi». Šā gada sākumā, 8.februārī, Rīgas domes Īpašuma departaments saņēma informāciju no īpašniekiem, ka 30.12.2016 ir saņemta būvatļauja Nr. BV-16-1053-abv/K «Būvju nojaukšanai Kurzemes pr.3B, Rīgā», un īpašniece plāno tuvākajā laikā uzsākt demontāžas un teritorijas sakopšanas darbus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām