Auto

Papildināta galerija - Draugiem Group uzņēmums Mapon iegādājies 100 000 eiro vērtu Tesla elektromobili

LETA, 14.07.2016

Foto: Jānis Palkavnieks

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Draugiem Group uzņēmums Mapon testu vajadzībām iegādājies 2016.gada Tesla model S elektromobili, pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Auto iegādāts par aptuveni 100 000 eiro.

Kā norādīja Palkavnieks, Mapon, kas izstrādā autoparku vadības un kontroles sistēmu, iegādājies Tesla, lai testētu elektromobiļa saderību ar Mapon izstrādāto sistēmu. «Mūsu programmētāji pētīs, kā iespējams saslēgt Tesla izejošos datu kanālus ar Mapon sistēmu,» sacīja Palkavnieks, piebilstot, ka, elektromobiļiem kļūstot aizvien populārākiem, Mapon grib būt gatavs brīdim, kad klienti Mapon sistēmu vēlēsies pieslēgt arī elektromobilim.

Viņš arī atklāja, ka pie Draugiem Group Mārupes biroja esošajā stāvvietā ierīkots Tesla uzlādes punkts, ko vajadzības gadījumā varēs lietot arī uzņēmuma viesi.

Mapon dibināts 2006. gadā un pašlaik ir viens no lielākajiem autoparku vadības un kontroles sistēmu nozares uzņēmumiem Baltijā un Skandināvijā. Līdz šim Mapon palīdzējis izsekot vairāk nekā divus miljardus nobrauktu kilometru.

SIA Mapon pilnībā pieder Maltā reģistrētajam Draugiem Group Ltd un pērn apgrozīja 2,329 miljonus eiro, bet nopelnīja 435 309 eiro.