Pastiprināti kontrolēs autovadītājus uz Kārļa Ulmaņa gatves pārvada, jo rodas jauni bojājumi

2013. gada 02. janvāris plkst. 11:48
Dalies ar šo rakstu

Latvijas valsts policijai lūgts pastiprināti kontrolēt situāciju uz Kārļa Ulmaņa gatves pārvada pār dzelzceļu Rīgā un sodīt tos autovadītājus, kuri neievēro noteiktos transportlīdzekļu masas un ātruma ierobežojumus, brīdina Rīgas domes Satiksmes departaments.

Satiksmes departaments saņēmis SIA Inženierbūve speciālista Raita Lāča ziņojumu, kurā, apsekojot Ulmaņa gatves pārvadu pār dzelzceļu, konstatēts, ka transportlīdzekļu vadītāji neievēro noteiktos satiksmes ierobežojumus, radot jaunus transportbūves bojājumus.

Kā iepriekš ziņots, uz Kārļa Ulmaņa gatves satiksmes pārvada pār dzelzceļu jūlijā stājās spēkā ātruma ierobežojums 40 kilometri stundā, kā arī labajā joslā abos braukšanas virzienos kustību atļāva tikai tiem transportlīdzekļiem, kuru faktiskā masa nepārsniedz 3,5 tonnas.

Departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi ceļa zīmēm, ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus, kā arī būt saprotošiem attiecībā pret tiem transportlīdzekļu vadītājiem, kuri pārkārtosies no labās malējās joslas uz kreiso braukšanas joslu.

Pārvada rekonstrukcija ir viena no Satiksmes departamenta prioritātēm šim gadam, un šogad pārvada rekonstrukcijai pašvaldība atvēlējusi apmēram pusi no prasītās summas – nedaudz virs 2 milj. Ls, DB pastāstīja pašvaldības pārstāvis Uģis Vidauskis.

Viņš norādīja, ka pārvada rekonstrukcija plānota divos posmos, tas netiks pilnībā slēgts. Tāpēc Satiksmes departaments uzskata, ka ar šo summu pietiks šī gada rekonstrukcijas pirmajam posmam. Remontu plānots pabeigt nākamajā gadā, kad, visticamāk, tiks piešķirta atlikusī nepieciešamā summa.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds