DB projekti

Prezentēs jaunos Latvijas bagātāko cilvēku un pelnītāju sarakstus

Db.lv, 02.10.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šis ir jau divdesmit trešais gads, kad tiek publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un vienlaikus pirmā reize, kad vienā izdevumā būs atrodami pieci Latvijas privātajai uzņēmējdarbībai būtiski saraksti.

Reizē ar tradicionālo miljonāru sarakstu tiks publicēti arī lielāko pelnītāju, lielāko dividenžu saņēmēju, lielākos zaudējumus cietušo uzņēmēju simtnieki un pirmoreiz – patieso labuma guvēju simtnieks, kas, gan ne absolūtos skaitļos, atklāj jaunus vārdus un uzvārdus, kas iepriekšējos miljonāru sarakstos nav bijuši pamanāmi.

Pirms trim gadiem kopējais Latvijas bagātāko cilvēku TOP 100 vērtības apjoms bija 2,83 miljardi eiro, pirms diviem tas bija pieaudzis līdz 2,91 miljardam eiro, bet pērn saruka līdz 2,49 miljardiem eiro. Tagad kopējais TOP 100 vērtības apjoms gada laikā ir pieaudzis līdz 2,63 miljardiem eiro, bet kopējā pirmā simtnieka peļņa ir bijusi 424,60 miljoni eiro.

«Apkopojot 2018.gada pelnošāko Latvijas uzņēmēju datus, rādītāji liek secināt, ka privātbaņķieriem un tehnoloģiju uzņēmumu īpašniekiem līdzās atrodami kokapstrādes, būvniecības, azartspēļu, tirdzniecības nozarē strādājoši uzņēmēji. Jāteic, ka nozaru loks miljonāru sarakstā ir plaši pārstāvēts,» komentē Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa.

Izdevuma Miljonārs preses konference notiks ceturtdien, 3. oktobrī plkst.12.00 Bellevue Park Hotel Riga telpās.

Preses konferencē piedalīsies:

- SIA Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa,

- Miljonāru saraksta veidotājs un izdevuma redaktors Lato Lapsa,

- Dienas Bizness galvenā redaktore Anita Kantāne,

- Laikraksta Dienas Bizness valdes loceklis un līdzīpašnieks Jānis Maršāns.

Vairāk informācijas > https://www.facebook.com/events/2469624763145652/

Izdevums Miljonārs bez maksas pieejams visiem Dienas Bizness abonentiem, ar 4.oktobri pārdošanā lielākajās preses tirdzniecības vietās.