Rūdolfs soli līdz miljona slieksnim

2017. gada 10. oktobris plkst. 11:15
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

SIA Lat Eko Food (zīmols Rūdolfs) šogad prognozē sasniegt miljons eiro apgrozījuma slieksni, otrdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Pēdējos trīs gados kopš ražotnes atvēršanas Ādažos bioloģiskās pārtikas ražotājs SIA Lat Eko Food (zīmols Rūdolfs) ievērojami palielinājis produktu portfeli – no 15 līdz 100 produktu veidiem. «Šajos gados ar lielu rāvienu esam gājuši uz priekšu, saglabājot fokusu uz bioloģisko pārtikas produktu ražošanu. Papildus zīdaiņiem domātiem ēdieniem esam sākuši ražot arī produktus vecākiem bērniem un pieaugušajiem, piemēram, kečupus un ievārījumus. Jaunākais produkts ir dažādu garšu smūtiji, kā arī esam papildinājuši bērnu pārtikas grozu ar restorānu cienīgiem ēdieniem, piemēram, risoto, lazanju un biezzupām. Piedāvājam arī pārtiku bez glutēna un laktozes,» stāsta SIA Lat Eko Food valdes priekšsēdētāja Egija Martinsone. Pēdējās vērienīgās investīcijas 500 tūkst. eiro apmērā uzņēmums veica šajā vasarā, kad iegādājās stāvpaku ražošanas iekārtu, līdz ar to produktu portfelis tika papildināts ar vēl vienu kārumu bērniem – dažādu garšu desertiem.

Jāatgādina, ka uzņēmuma dibināšanas pirmsākumos produktu ražošanas process tika uzticēts ārpakalpojuma sniedzējiem. Tagad Lat Eko Food īsteno visu ražošanas ciklu, kā arī nodrošina produktu fasēšanu un loģistiku. «Šobrīd vēl strādājam ar nepilnu jaudu, bet mums ir visas iespējas paralēli nodarbināt vairākas ražošanas līnijas un strādāt divās maiņās, ko plānojam darīt tuvākajā nākotnē,» atklāj E. Martinsone.

Visu rakstu Mērķē uz austrumu zemēm lasiet 10. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Kādas ir Tavas domas? Piedalies Dienas Biznesa diskusijā:

Vai bio pārtikas uzvaras gājiens Latvijā turpināsies?

LASI ARĪ:

Uzņēmēji meklē jaunas eksporta iespējas Austrumu tirgos

Dalies ar šo rakstu