Ražošana

Sakret holdings apgrozījums audzis par piektdaļu

Žanete Hāka, 01.08.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Akciju sabiedrības Sakret holdings ietilpstošo uzņēmumu kopējais apgrozījums 2014.gada pirmajā pusgadā sasniedzis 9,1 miljonus eiro, kas ir par 21% vairāk, salīdzinot ar 2013. gada pirmo pusgadu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Salīdzinoši vislielākais pieaugums pirmajā pusgadā ir Sakret holding rūpnīcai Lietuvā – par 25%, Igaunijā – par 23%, bet Latvijā – par 14%.

Pirmajā pusgadā būtiski pieaudzis arī AS Sakret holdings eksporta apjoms. Salīdzinot ar 2013. gada pirmo pusgadu, šogad tas palielinājies par 54%. AS Sakret holdings eksporta galvenie mērķi ir Skandināvijas valstis un Krievija.

Sakret holdings lielākais izaicinājums 2014.gadā – vairāk nekā 30 jaunu produkcijas veidu laišana tirgū – sevi ir attaisnojis.

Vislielākais pieprasījums pēc Sakret ražotajiem produktiem ir Lietuvā, kur šobrīd notiek intensīva būvniecība, tiek uzsākti un attīstīti daudzi jauni nekustamo īpašumu projekti, akcentē AS Sakret holdings padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

AS Sakret holdings ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas attīsta un pilnveido iegādātās franšīzes licences priekšrocības.

Pirmais Sakret uzņēmums Baltijā tika izveidots Latvijā 2003.gadā, bet pirmā sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu rūpnīca savu darbu Latvijā sāka 2004. gadā. 2007. gada jūlijā savas durvis vēra Latvijas uzņēmējiem piederošā Sakret rūpnīca Igaunijā, bet 2008. gada augustā Lietuvā.

Komentāri

Pievienot komentāru