FOTO: Pirms 10 gadiem Sakret atklāj rūpnīcu Igaunijā

2017. gada 13. jūlijs plkst. 16:02
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Tieši pirms desmit gadiem - 2007. gada 13.jūlijā - tika atklāta AS Sakret Holdings Igaunijas rūpnīca, ieguldot vairāk nekā astoņus miljonus eiro. Tobrīd tās bija lielākās Latvijas uzņēmuma investīcijas kaimiņvalstī, informē kompānijas pārstāvji.

Desmit gadu laikā uzņēmums izveidojis profesionālu un veiksmīgu darbinieku komandu, kas pēdējā pusgada laikā veicinājusi apgrozījuma pieaugumu par 11%, lai arī būvniecības tirgus valstī palielinājies vien par 7%.

«Pēdējos gados Igaunijas rūpnīca palielinājusi darbības jaudu, pavisam nesen pārgājusi uz divu maiņu darbu, tādējādi kļūstot vēl produktīvāka. Ņemot vērā to, ka Igaunijas tirgus ir augošs un investīcijas arvien palielinās, esmu pārliecināts, ka tuvāko gadu laikā Sakret spēs iekarot arvien lielāku patērētāju uzticību,» saka rūpnīcas direktors Kaspars Pacēvičs, piebilstot, ka apgrozījums pērn sasniedzis 5,7 miljonus eiro.

Gada laikā plānots investēt vēl papildu līdzekļus ražošanas jaudu palielināšanai, tādējādi turpinot audzēt tirgus daļu un apgrozījumu.

Pašreiz Sakret Igaunijā ražo vairāk nekā 100 produktus, piedāvājot tos gan vietējam patēriņam, gan arī eksportējot uz Skandināvijas valstīm, lielākoties uz Somiju.

AS Sakret Holdings ir lielākais sauso būvniecības materiālu ražotājs Baltijā. AS Sakret Holdings ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un tā sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. AS Sakret Holdings sadarbojas ar vairākām augstskolām un mācību iestādēm Baltijas valstīs, realizējot gan pētniecību, gan attīstot dažādus kopprojektus.

TEVI VARĒTU INTERESĒT ARĪ:
SAKRET Igaunijā pāriet uz darbu divās maiņās
Piektdienas intervija ar SAKRET OU vadītāju Igaunijā Kasparu Pacēviču

Dalies ar šo rakstu