Būve

Sanitex jauna loģistikas centra izveidē Rāmavā investējis 25 miljonus eiro

Dienas Bizness, 22.10.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SEB banka vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumam Sanitex piešķīrusi aizdevumu 17,4 miljonu eiro apmērā loģistikas centra būvniecībai un aprīkošanai Latvijā, informē bankā.

Līdzekļi ieguldīti zemes īpašuma iegādē, loģistikas centra būvniecībā, kā arī tā aprīkošanā ar mūsdienu tehnoloģijām. Kopējais šī projekta investīciju apjoms sasniedz 25 miljonus eiro.

Loģistikas centrs atrodas Ķekavas novada Rāmavā. Tajā iespējams uzglabāt preces trīs dažādos temperatūras režīmos 41 200 kvadrātmetru platībā, kā arī nodrošināt efektīvu loģistikas plūsmu organizēšanu. Tāpat tajā pieejamas dažādas specializētās noliktavas, muitas un akcīzes preču zona, turklāt centrs aprīkots modernām drošības sistēmām darbības nepārtrauktības nodrošināšanai un ārkārtas situāciju novēršanai. Loģistikas centrā tiek nodrošinātas aptuveni 500 darba vietas un to pārvalda Sanitex grupas uzņēmums Baltic Logistic Solutions.

«Esam gandarīti, ka kopā ar SEB banku esam īstenojuši modernu projektu, kas mums ļaus saviem klientiem nodrošināt vēl augstvērtīgāku servisu. Šis loģistikas centrs ļaus mums kāpināt izplatīšanas un loģistikas pakalpojumu efektivitāti, kā arī nostiprināt mūsu līderpozīcijas Baltijas valstīs,» atzīst Sanitex valdes loceklis Jovaras Pilkionis.

«SEB banka jau ilgstoši ir Sanitex finanšu partneris Lietuvā, tādēļ esam mērķtiecīgi padziļinājuši mūsu sadarbību arī Latvijā,» teic SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts.

Uzņēmums Sanitex dibināts 1992. gadā Lietuvā un pašlaik tā ir vadošā kompānija Baltijas valstīs vairumtirdzniecības, distribūcijas un ātras aprites patēriņa preču loģistikas jomās. Sanitex grupā ietilpst arī PROMO Cash&Carry tirdzniecības centru tīkls.

Komentāri

Pievienot komentāru