Šlesers un Šķēle kopīgi dibina apjomīgu loģistikas kompāniju

2014. gada 09. aprīlis plkst. 9:56
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Iepriekš augstus amatus ieņemošie politiķi, kā arī par oligarhiem dēvētie Ainārs Šlesers un Andris Šķēle uzsākuši sadarbības projektu – loģistikas kompānijas izveidi.

Loģistikas uzņēmums, kas top līdzekļus kopā liekot A. Šleseram un A. Šķēlem, varētu kļūt par vadošo Baltijā, tā LTV raidījumā Viens pret vienu stāstija A. Šlesers. Viņš pauda, ka uzrunājis A. Šķēli, jo ekspremjeram ir labas zināšanas un pieredze uzņēmējdarbībā.

«Šis uzņēmums līdz gada beigām strādās ar pilnu jaudu, jo tiek piesaistītas lielas finanses, lai šo projektu kārtīgi iedarbinātu. Lielāko daļu naudas tas pelnīs, strādājot ārpus Latvijas – pelnīsim Igaunijā, Lietuvā, Krievijā,» stāstīja A. Šlesers.

A. Šlesers un A. Šķēle projekta īstenošanā iesaistījušies ar uzņēmumu Regma 101. A. Šleseram pieder 60%, bet A. Šķēlem – 40% šī uzņēmuma kapitāldaļu. Tāpat transporta biznesā līdzekļus iegulda arī partneri «gan no Rietumiem, gan no Austrumiem», raidījumā pauda A. Šlesers.

SIA Regma 101 reģistrēta 2012. gada 13. jūlijā Kr. Valdemāra ielā 33-5. Uzņēmuma pamatkapitāls ir divi tūkstoši latu, bet vienīgais valdes locekļu amata pienākumus pilda Ainārs Šlesers un Edgars Šķederis, rāda Lursoft dati. Informācija par uzņēmuma finanšu rādītājiem nav publicēta.

Iepriekš abi uzņēmēji - A. Šlesers un A. Šķēle - sadarbojušies, kopā veidojot politisku apvienību Par labu Latviju, kas ieguva astoņus deputātu mandātus Saeimā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām