SPI Distribution (Latvia) maina nosaukumu uz Amber Distribution Latvia 

Latvijā lielākais alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA SPI Distribution (Latvia) mainījis nosaukumu un no  jūlija tirgū strādā ar nosaukumu SIA Amber Distribution Latvia, informē uzņēmuma pārstāvji.

Žanete Hāka, 06.7.2015

«Jaunais kompānijas nosaukums atspoguļos piederību Baltijā vadošajai vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrībai Amber Beverage Group (ABG), kas ir daļa no SPI Grupas, un stiprinās vienoto grupas uzņēmumu korporatīvo identitāti,» skaidro ABG valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira (Seymour Ferreira).

SIA Amber Distribution Latvia ir lielākais alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas vietējā tirgū izplata gan AS Latvijas balzams produkciju - tādus zīmolus kā ‘Rīgas Melnais balzams, Bonaparte, Rīgas šampanietis, Moka u.c., gan arī pasaulslavenus zīmolus: Stolichnaya®, Moskovskaya, Remy Martin, Grant’s, Tullamore Dew, Metaxa, Jim Beam, Jagermeister, Zeljonaja Marka, Bosca, Concha Y Toro, KWV u.c. Uzņēmums Latvijā pārstāv arī populārus alus zīmolus – Amstel, Desperados, Latgales alus, Miķeļa alus, kā arī bezalkoholisko dzērienu zīmolus – Red Bull, Vittel, Perrier, Pepsi un kafiju Cortese.

Izplatītāja Amber Distribution Latvia pārstāvēto vīnu portfelis Latvijā aptver vairāk nekā 400 dažādu vīnu, pārstāvot 45 ražotājus no visas pasaules.

Uzņēmumam ir vairāk nekā 20 gadu tirdzniecības un mārketinga pieredze Latvijas tirgū. 2007. gadā uzņēmums tika iekļauts ‘’SPI Grupas’’ („SPI Group”) sastāvā un kopš 2014.gada oktobra ir daļa no „Amber Beverage Group” holdinga.

SIA Amber Distribution Latvia (iepriekš SPI Distribution (Latvia)) bruto apgrozījums 2014. gadā sasniedza vairāk nekā 87,5 miljonus eiro. Uzņēmums nodarbina 150 darbinieku.

 

No šīs sadaļas

SIA Rīgas ūdens veiktas izmaiņas uzņēmuma amatpersonu vidū, liecina Lursoft Klientu portfeļa...

Tūristu skaitam vairs nav tendence strauji augt; gada otro pusi viesnīcnieki gaida...

Jaundibinātais Latvijas Zemes fonds savas darbības pirmajās trijās dienās jau saņēmis 51...

Veiksmīgi aizstāvot pieteikto kandidatūru starptautiskai žūrijai, Rīgas - Gaujas reģions šodien...

SIA Rīgas ūdens valde pieņēmusi lēmumu atbrīvot no aprēķinātā līgumsoda pilsētas ūdensvada...

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā Latvijas ēdinātāji nav guvuši...

«Ja izveido sapratīgu ģeogrāfisku aptieku tīklu, rezultātā var iegūt vismazāko uzcenojumu...

Rūpes par biznesa ilgtspēju ir ne vien modernas frāzes, bet reāla iespēja...

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvaldes amatpersonas, sadarbībā ar Lietuvas...

16. jūlijā Gleznotāju ielā durvis vērs augļu kokteiļu un desertu kārumnīca FRUTEVER,...