Sporta preču milža Sports Direct veikalu Latvijā atvērs rīt

2015. gada 31. jūlijs plkst. 11:30
Autors: LETA
Dalies ar šo rakstu

Latvijā pirmo britu sporta preču tirgotāja Sports Direct veikalu tirdzniecības centrā Olimpia plānots atvērt rīt, 1.augustā, informēja centra Olimpia direktore Zane Šulca.

Viņa gan neatklāj, cik lielas investīcijas tiek ieguldītas veikala izveidē Latvijā, taču atzīmē, ka Sports Direct veikala platība būs 1300 kvadrātmetri, kā arī to, ka Sports Direct pārstāvis un veikala pārvaldītājs Latvijā būs sporta preču tirgotāja SIA Sportland.

Šulca nevar vēl pateikt, cikos tieši notiks veikala atklāšana, bet atzīmē, ka informācija, kas saistīta ar veikala atklāšanu, tiks sniegta šodien. Ar uzņēmuma Sportland pārstāvjiem patlaban nav izdevies sazināties.

Britu sporta apģērbu mazumtirdzniecības veikals Sports Direct pārstāv tādus zīmolus kā Nike, Adidas, Puma, Reebok, Emporio Armani, Calvin Klein, Converse, Diesel, Jack and Jones, Dunlop, Crocs, Lee Cooper un daudzus citus.

«Esam pārliecināti, ka šis ir īstais brīdis Sports Direct veikala ienākšanai Latvijā, jo iedzīvotāji kļūst arvien aktīvāki, attīstās skriešanas un riteņbraukšanas kultūra, joga, nūjošana, skrituļslidošana, kā arī citi sporta veidi. Arī pašvaldības pievērš lielāku uzmanību infrastruktūrai, lai pilsētas kļūtu draudzīgākas sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem,» teica Šulca.

Sports Direct ir dibināts 1982.gadā Anglijā, kur tas ir vadošais sporta preču mazumtirgotājs ar vairāk nekā 270 veikaliem daudzās pasaules valstīs. Sports Direct grupas apgrozījums pērn bijis 3,7 miljardi eiro.

Sports Direct veikals Tallinā tika atklāts pērn oktobrī atvērtajā tirdzniecības centrā Ülemiste.

Iepirkšanās centrs Olimpia pieder SIA Real Invest, kas savukārt pieder Lietuvā reģistrētajai kompānijai BPT Optima.

SIA Sportland dibināta 2001.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 187 972 eiro. Sportland pieder Igaunijas kompānijai Sportland International Group.

Dalies ar šo rakstu