Papildināts - Latvijā pirmo Sports Direct atklās augusta sākumā; Olimpia esošo Rimi tas neskars

2015. gada 26. jūnijs plkst. 12:20
Dalies ar šo rakstu

Augusta sākumā i/c Olimpia pirmajā stāvā atklās Latvijā pirmo Sports Direct veikalu, kas piedāvā sporta zīmolu preces, beidzot šodien izplatītā paziņojumā apstiprina Olimpia direktore Zane Šulca.

1300 kvadrātmetrus lielajā veikalā būs iespēja iegādāties sporta zīmolu apģērbus un aksesuārus.

«Sporta preču mazumtirdzniecības milzis Sports Direct jau šovasar sevi pieteiks kā nopietns spēlētājs Latvijas sporta preču un apģērbu veikalu segmentā. Gandarījums, ka esam pirmie Latvijā, kas uzņem šo pasaulslaveno veikalu,» pauž Z. Šulca.

Viņa informēja, ka veikalu Rimi Sports Direct izvietošana centra pirmajā stāvā nekādā veidā neskars. Sports Direct būs atrodams, ejot pa galveno ieeju un pagriežoties pa labi pirms eskalatora. Arī centrā esošos mazos veikalus izmaiņas neskars.

«Esam pārliecināti, ka šis ir īstais brīdis veikala ienākšanai Latvijā – iedzīvotāji kļūst arvien aktīvāki, attīstās skriešanas un riteņbraukšanas kultūra, joga, nūjošana, skrituļslidošana u.c. sporta veidi. Arī pašvaldības pievērš lielāku uzmanību infrastruktūrai, lai pilsētas kļūtu draudzīgākas sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem,» papildina Z.Šulca.

Britu sporta apģērbu mazumtirdzniecības veikals pārstāv tādus zīmolus kā Nike, Adidas, Puma, Reebok, Emporio Armani, Calvin Klein, Converse, Diesel, Jack and Jones, Dunlop, Crocs, Lee Cooper un citus. Sports Direct piedāvā apģērbus sievietēm, vīriešiem un bērniem. Veikalā būs atrodami apģērbi un aksesuāri dažādiem sporta veidiem un fiziskajām aktivitātēm (basketbolam, futbolam, tenisam, deju nodarbībām, jogai, ūdens sportam u.c.), kā arī aktīvai atpūtai dabā.

Sports Direct ir dibināts 1982. gadā Lielbritānijā. Tas ir vadošais sporta preču mazumtirgotājs Lielbritānijā ar vairāk nekā 270 veikaliem daudzās pasaules valstīs, tostarp Igaunijā un Latvijā. Sports Direct grupas apgrozījums pērn bijis 3,7 miljardi eiro.

Dalies ar šo rakstu