Stenders tiek pie jaunām starptautiskām atzinībām

2012. gada 02. novembris plkst. 15:28
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums Stenders starptautiskajā Cosmopolitan Beauty Award 2012 konkursā ieguvis augstākos rezultātus piecās kategorijās.

Pirmās vietas Stenders produkcija ieguvis kategorijās Labākais acu krēms (Stenders mitrinošais balzams ap acīm), Labākais sauļošanās krēms (Stenders nomierinošais balzams pēc sauļošanās), Labākais ķermeņa pīlings (Stenders ražotais rožu sāls skurbis), Labākās vannas putas/eļļa (Stenders 24 karātu zelta vannas eliksīrs) un kategorijā Labākais ķermeņa mazgāšanas līdzeklis (Stenders lavandas dušas zefīrs).

Uzņēmuma vadītājs Jānis Bērziņš uzsvēra, ka brīži, kad tiek saņemti tik nozīmīgi novērtējumi, sniedz gandarījuma sajūtu un spēku turpināt. Viņš arī sacīja, ka produktu tapšanā tiekot ieguldīts liels darbs un zināšanas, un ir dubultprieks, ja to novērtē arī kosmētikas nozares eksperti un pircēji.

Stenders veikali atrodas 18 pasaules valstīs - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Austrijā, Vācijā, Krievijā, Baltkrievijā, Gruzijā, Kazahstānā, Kirgiztānā, Ukrainā, Slovēnijā, Ungārijā, Polijā, Japānā, Ķīnā, Saūda Arābijā. Uzņēmums nesen atklājis jaunu veikalu Norvēģijas pilsētā Stromen, kas atrodas netālu no Oslo. Stenders atzīmē, ka šis notikums pievērsis vietējo mediju uzmanību un pulcējis lielu skaitu interesntu.

Db.lv jau vēstīja, ka Stenders ieguvis zelta medaļu jeb augstāko novērtējumu Krievijas un NVS valstu nozīmīgākajā kosmētikas izstādē InterCharm 2012, kurā uzņēmums piedalījās pirmo reizi.

Zelta medaļa Latvijas uzņēmumam tika piešķirta «Par aktīvu jaunu biznesa modeļu attīstīšanu skaistumkopšanas industrijā». Kā apgalvo izstādes organizatori, 80% no skaistumkopšanas industrijas darījumiem Krievijā tiek noslēgti tieši šīs izstādes laikā. Izstāde InterCharm 2012 norisinās desmito gadu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām