Uldis Iltners par Stenders pārdošanu: pašmāju kosmētikas nozare no tā būs ieguvēja

2017. gada 05. oktobris plkst. 10:09
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Stenders līdzšinējais īpašnieks Jānis Bērziņš apliecinājis, ka uzņēmums tiek pārdots lielam Ķīnas investīciju fondam. Nozares līdera AS Madara Cosmetics līdzīpašnieks un valdes loceklis Uldis Iltners ir pārliecināts, ka pašmāju kosmētikas nozare no tā būs ieguvēja.

«Manuprāt, Stenderam tas ir veiksmīgs un loģisks solis uzņēmuma tālākajā attīstībā. Viņi jau darbojās Ķīnas tirgū, un tagad, iespējams, tiks piesaistītas papildus investīcijas. Turklāt jāņem vērā, ka Āzijas tirgus ir interesants un potenciāli kļūs aizvien pievilcīgāks,» norāda U. Iltners. Viņš atgādina, ka Madara Cosmetics savas akcijas plāno kotēt biržā, tādējādi piesaistot investīcijas, savukārt Stenders izvēlējies citu ceļu, piesaistot lielu investoru. U. Iltners domā, ka notikušais dos pozitīvu efektu visai nozarei, kas kļūs stiprāka. Lai komentētu plašāk, vēl gan esot jāsagaida Stenders oficiālā informācija par notikušo un jaunā investora tālākajiem plāniem.

DB jau ziņoja, ka Madara Cosmetics šogad plāno savas akcijas kotēt biržā ar mērķi nodrošināt resursus līdzšinējā uzņēmuma attīstības tempa turpināšanai, īpaši koncentrējoties uz attīstību ārvalstu tirgos.

Arī Latvijas Kosmētikas ražotāju asociācijas valdes priekšsēdētāja Ieva Plaude - Rēlingere laikrakstam Dienas Bizness pauž, ka visumā pozitīvi vērtējams tas, ka Stendera dibinātājam Jānim Bērziņam ir izdevies ne tik vien piesaistīt otro investīciju kārtu (pirmā bija no finanšu investora Baltcap), bet arī realizēt savas akcijas, tādējādi gūstot peļņu no ilgu gadu darba.

Visu rakstu Stenders tiek ķīniešiem lasiet 5. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

LASI ARĪ:

Stenderu pārdod ķīniešiem

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām