Bankas

AS Bigbank Latvijas filiālei jauns vadītājs

Dienas Bizness, 20.03.2018

Foto: Ieva Lūka/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par AS Bigbank Latvijas filiāles vadītāju kļuvis Ģirts Kurmis, kurš pēdējos 10 gadus ieņēmis vadošas pozīcijas dažādos finanšu jomas uzņēmumos Latvijā un Eiropā.

Jaunajam filiāles vadītājam Ģirtam Kurmim ir bagāta pieredze finanšu jomā. Savu karjeru sācis 90-tajos kā auditors Arthur Andersen, strādājis vairākos Latvijā zināmos uzņēmumos kā finanšu direktors, pēdējā laikā Ģirts savas spējas attīstījis Spānijā, strādājot starptautiskos FinTech nozares uzņēmumos kā finanšu direktors un izpilddirektors. Iepriekš, strādājot vadošos amatos tādos uzņēmumos kā Elvi grupa, Biznesa augstskolā Turība.

Ģirts ir uzkrājis bagātu pieredzi ne tikai finanšu jomā, bet arī uzņēmumu vadīšanā. Augstāko izglītību finanšu un kreditēšanas jomā Ģirts ieguvis Latvijas Universitātē, vēlākos gados savas zināšanas papildinot gan Rīgas Biznesa skolā, gan Anglijā London Skills Institute.

Banka plāno turpināt strādāt ierastajā gultnē. Bigbank aizdevumu portfelis 2017. gadā pieaudzis par 9,1% jeb 33 miljoniem eiro, sasniedzot 395 miljonus eiro, aizdevumu izsniegšanai sasniedzot visu laiku augstāko līmeni. Bigbank AS peļņa palielinājusies par 47% - no 11,7 miljoniem eiro 2016. gadā līdz 17,2 miljoniem eiro 2017.gadā. Bankas aktīvu apjoms gada nogalē pārsniedza 459 miljonus eiro, kas ir par 16,5% vairāk nekā pirms gada.

Komentāri

Pievienot komentāru