Mazumtirdzniecība

Atver pirmo jauna koncepta 100% Latvijā audzētas vistas gaļas veikalu

Lelde Petrāne, 19.01.2015

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Putnu gaļas ražotājs AS Putnu fabrika Ķekava (PF Ķekava) ieviesīs jauna dizaina konceptu uzņēmumam piederošajā specializētajā veikalu tīklā Ķekava.

Jaunā dizaina koncepta ietvaros visos Ķekava veikalos tiks rekonstruētas iekārtas un aprīkojums, kā arī izvietota papildu informācija par vistas gaļas izcelsmi.

«Jau šobrīd iedzīvotājiem Ķekava veikalos piedāvājam tikai Latvijā audzētu un pārstrādātu vistas gaļu. Kopumā jaunā dizaina koncepta ieviešanā 25 veikalos divu gadu laikā esam paredzējuši investēt ap 300 tūkstošiem eiro,» sacīja Andris Vilcmeiers, AS Putnu fabrika Ķekava valdes priekšsēdētājs.

Pirmais jaunā dizaina koncepta Ķekava veikals atvērts Mildas tirdziņā, E.Birznieka-Upīša ielā. Līdz 2015.gada beigām jauno konceptu plānots ieviest vēl piecos firmas veikalu tīkla Ķekava veikalos. Pāreju uz jauno veikalu tīkla konceptu pilnībā plānots pabeigt tuvāko divu gadu laikā.

Šobrīd Ķekava veikalu tīklā darbojas 25 veikali, no tiem 9 atrodas Rīgā un 16 Latvijas reģionos. Specializētā veikalu tīkla Ķekava īpašnieki ir SIA PFK Trader, kas ir AS Putnu fabrika Ķekava meitasuzņēmums.

Lai Latvijas iedzīvotāji veikalu plauktos varētu atpazīt vietējo vistas gaļas produkciju, kas izgatavota tikai no Latvijā audzētu vistu gaļas, putnu gaļas ražotāji AS Putnu fabrika Ķekava un SIA Lielzeltiņi ieviesuši atpazīstamības zīmi 100% Latvijā audzēts dzīvnieks. Tā apliecina, ka vistas gaļa ir vietējas izcelsmes.