Pārtika

Baltic Restaurants sāk nodrošināt ēdināšanu uz prāmjiem Igaunijā

Ilze Žaime, 25.10.2019

Foto: ILZE ŽAIME

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA «BR Group» ēdināšanas uzņēmums «Baltic Restaurants Estonia», sākot ar šā gada oktobri, sācis nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus arī uz prāmjiem, kas veic pārvadājumus no Igaunijas sauszemes uz divām salām - Sāremā un Hījumā.

Darbības uzsākšanas investīciju apmērs šobrīd esot sasniedzis 150 tūkst. eiro apmēru, taču paredzams, ka līguma darbības laikā investīciju summa varētu pieaugt, informē «Baltic Restaurants» valdes priekšsēdētājs Aigars Kaugars. Līgums par sadarbību ir noslēgts uz septiņiem gadiem.

Divus minētos Igaunijas prāmju maršrutus apkalpo četri prāmji, kas gadā pārvadā apmēram trīs miljonus pasažieru. Lai nodrošinātu maltīšu pagatavošanu un prāmju pasažieru apkalpošanu, uzņēmumā izveidotas 70 jaunas darbavietas. Uz prāmjiem Igaunijas grupas uzņēmums «Baltic Restaurants Estonia» izmantos zīmolu «TakeOff».

«Jau vairākus gadus mūsu uzņēmums eksportē zināšanas un pakalpojumus uz Igauniju, taču sadarbība ar Igaunijas prāmju operatoriem mums būs pavisam jauna pieredze un arī izaicinājums. Ēdināšana uz prāmja pieprasa apgūt jaunas darba metodes, kas ļauj nodrošināt raitu klientu apkalpošanu un augstu pakalpojuma kvalitāti,» norāda A. Kaugars.

Igaunijā kā «Fazer Amica Eesti» uzņēmums strādā kopš 1993. gada, bet Latvijā ar nosaukumu «Fazer Amica Latvija» - kopš 2001. gada. Ar nosaukumu «Baltic Restaurants» grupa darbojas kopš 2011. gada.

2018.gadā uzņēmumu grupas Latvijas uzņēmumi nodokļos samaksāja 5,11 miljonus eiro, bet Igaunijā 3,52 miljonus eiro, tāpat arī uzņēmums informē, ka 2018.gadā Latvijā jaunu iekārtu iegādē un ēdināšanas bloku remontdarbos ieguldījis 1,3 miljonus eiro.

Konsolidētais «Baltic Restaurants» uzņēmumu neto apgrozījums 2018.gadā bija 33,4 milj. eiro, no kuriem Latvijā 19,1 milj. eiro un Igaunijā 14,3 milj. eiro.

Komentāri

Pievienot komentāru