Tirdzniecība un pakalpojumi

Biznesa vieta: Ķīpsala

Aļona Zandere, 07.10.2016

Pirms 20 gadiem Ķīpsala bija aizaugusi un pustukša. Tolaik vēl neviens nenojauta, cik ekskluzīva un īpaša šī vieta kļūs biznesam. Tagad tur ir ne tikai atpūtas zona vasaras baudītājiem, bet arī kvalitatīvi restorāni pašā Daugavas krastā, kā arī studentu pilsētiņa, Baltijā lielākais izstāžu centrs, daudz jaunu ekskluzīvu dzīvojamo projektu. Ķīpsalas industriālais haoss ļoti nemanāmi saplūst ar dārgo un gaumīgo.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ķīpsala Rīgā tiek uzskatīta par teju citu pasauli, kas nav pakļauta pilsētas drudžainajam ritmam, piektdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Ķīpsalas kā biznesa vietas seja īpaši pēdējos gados piedzīvojusi, tēlaini izsakoties, vērienīgas plastiskās operācijas, bagātīgi pilnveidojoties. Varētu domāt - atkal top kārtējā klišejiskā dāmīte ar silikonu krūtīs, botoksu sejā un mākslīgajām skropstām. Nē, tas nav stāsts par Ķīpsalu. Šī ir vieta, kur paralēli modernām jaunceltnēm un glamūrīgiem restorāniem Daugavas krastā, pārdesmit metru attālumā atrodas sadangātu auto kapsēta, hipiju pulcēšanās vieta, tāpat runā, ka, cītīgāk pameklējot, var uzziet kādu mazzināmu naktsklubu. Šeit industriālais saplūst ar moderno, un Daugavas ūdeņu čalošana rada sajūtu, ka tieši tā tam jābūt, ka šis savienojums ir absolūti dabīgs.

Ķīpsala ir eksluzīva, tāpēc to ļoti bieži savai rezidencei izvēlas ārvalstu vēstnieki. Tajā pašā laikā biežāk nekā vēstniekus, šeit noteikti satiksiet studentus.

Visu rakstu Bizness industriālajā šarmā ieskauts lasiet piektdienas, 7.oktobra laikrakstā Dienas Bizness!