Brain Games iegādājas lietuviešu New Media Publishing 

Latvijā dibinātais galda spēļu uzņēmums «Brain Games» šā gada augustā nopircis lietuviešu galda spēļu, pužļu un rotaļlietu mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumu «New Media Publishing», informē uzņēmumā.

Monta Glumane, 20.08.2019

Foto: LETA

Darījuma summa netiek atklāta.

Pēc uzņēmuma domām, «New Media Publishing» pirkums ievērojami paplašinās «Brain Games» vairumtirdzniecības sortimentu. Turklāt tas jau gadiem ir bijis «Brain Games» lielākais klients Lietuvā un pērn tas arī ieguva Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras «Nameja balvu» kā labākais Latvijas partneris Lietuvā.

«Brain Games» darbojas tirgū 15 gadus un pērn kopējais grupas apgrozījums bija 3,7 miljoni eiro. Nopērkot «New Media Publishing», uzņēmuma Baltijas biznesa portfelim provizoriski tiek pievienots 1,3 miljonu eiro apgrozījums.

«Jau pirms uzņēmuma pirkuma «Brain Games» izplatīja Baltijā arī Lietuvā ražotās galda spēles. Nopirkām «New Media Publishing», jo tas papildina mūsu veikalu tīklu - «Brain Games» būs tuvāk gala patērētājiem un mēs varēsim vēl aktīvāk piedalīties Lietuvas galda spēļu kultūras veidošanā. Turklāt tas arī palīdz mums paiet pāris soļus tuvāk mūsu vīzijas īstenošanai - lai galda spēles kļūtu par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā. Pēc mūsu rīcībā esošajiem datiem, Latvijā populārākās galda spēles - dambrete, šahs - ir gandrīz 70% mājsaimniecību. Vēlamies rosināt interesi arī par citām spēlēm, tāpēc mūsu veikalos ir pieejamas vairāk nekā 2000 dažādas spēles,» pastāstīja «Brain Games» SIA izpilddirektors Raivis Kalniņš.

Pēc pirkuma «Brain Games» piederēs 12 veikali. Divi veikali Latvijā (Rīgā), trīs Igaunijā (Tallinā un Tartu) un septiņi veikali pēc «New Media Publishing» nopirkšanas - veikali «Galvosukiu Pasaulis» Lietuvā atrodas Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Paņevežā un Šauļos. Spēles ir iespējams iegādāties arī «Brain Games» un «Galvosukiu Pasaulis» internetveikalos.

Tālākie plāni, līdz ar apvienošanos ar «New Media Publishing», ir - nodrošināt uzņēmuma veiksmīgu darba turpināšanu, integrēt komandu, mācīties no uzņēmuma un dalīties ar vēl labāku sortimentu, kā arī uzturēt klientu servisu augstā līmenī. Piemēram, plānā ir ieviest «New Media Publishing» veikalos «Brain Games» veiksmīgi funkcionējošo pakalpojumu «neiepatikās - apmaini» un mūža garantijas piedāvājumu, informē uzņēmumā.

«Brain Games» grupā ietilpst «Brain Games» SIA (Latvija), kas nodarbojas ar pasaulē populāru spēļu, pužļu un galvas mežģu pielāgošanu un izplatīšanu vietējam - Baltijas tirgum, «Brain Games Publishing», kas darbojās kā galda spēļu izdevniecība un jaunu galda spēļu izstrādātāji, «Brain Games» OU (Igaunija), «Brain Games USA» LLC (ASV), «Brain Games Publishing» SIA (Latvija) un tagad arī «New Media Publishing» UAB (Lietuva).

Jaunākais izdevums