Finanses

Ceļojumu apdrošināšanā vilina ar papildus segumiem

Žanete Hāka, 27.09.2016

Foto: Freeimages

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ceļojumu apdrošināšanas polišu cenas, neskatoties uz plašāku segumu, aptuveni pērnā gada līmenī, otrdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Ceļojumu apdrošināšanā parādās plašāks speciālo piedāvājumu klāsts; terorisma riska apdrošināšana – viens no magnētiem klientu pievilināšanai.

Šā gada astoņos mēnešos ceļojumu apdrošināšanā parakstītas prēmijas 6,4 miljonu eiro apmērā, savukārt atlīdzību apjoms sasniedzis 1,85 miljonus eiro, liecina provizoriskās Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) aplēses. Kaut arī sākotnēji varēja domāt, ka šogad cilvēki ceļojumu apdrošināšanu pirks mazāk, jo ceļos retāk, ņemot vērā Turcijas apvērsumu, pa pusei slēgto Ēģipti un teroraktus Parīzē un Briselē, jāsecina, ka pieprasījums pēc apdrošināšanas ir audzis, norāda LAA vadītājs Jānis Abāšins. ir vērojams, ka klienti vairāk lasa apdrošināšanas noteikumus un uzdod jautājumus, tātad mazāk tiek pirkts kaķis maisā.

Visu rakstu Uz polisēm vilina ar papildu risku apdrošināšanu iespējams izlasīt otrdienas, 27.septembra, laikrakstā Dienas Bizness, 11.lpp.!

Komentāri

Pievienot komentāru