Fin-tech

Revolut paplašina apdrošināšanas piedāvājumu 

Anda Asere, 17.01.2018

Andris Bičeika

Foto: no uzņēmuma arhīva

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#«Tas ir vēl viens solis, lai radītu platformu, kura piedāvā vairāk, nekā tradicionālās bankas.»

Finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums Revolut sācis piedāvāt arī ceļojumu apdrošināšanu

Revolut šodien iepazīstina ar savu ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu Pay-per-Day un tagad mobilajā lietotnē lietotājiem būs iespējams automātiski apdrošināties, izmantojot ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju, kura fiksē, ja lietotājs devies uz citu valsti. Izvēloties atbilstošus iestatījumus, apdrošināšana tiks aktivizēta automātiski, ieslēdzot tālruni ārvalstīs. Tāpat apdrošināšanas plānā būs iespēja iekļaut arī citas kopā ceļojošās personas.

«Tas ir vēl viens solis, lai radītu platformu, kura piedāvā vairāk, nekā tradicionālās bankas,» norāda Andris Bičeika (Andrius Bičeika), Revolut Baltijas reģiona vadītājs. Kompānijas sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Elvīra Kazakevičjūte (Ieva Elvyra Kazakevičiūtė) piebilst, ka viedtālruņu un ceļojumu apdrošināšana tieši atspoguļo klientu vajadzības un to, ka kompānija tiecas tiem piedāvāt visu vienā mobilajā lietotnē. Revolut aizsākās kā ceļojuma karte un to joprojām lielākoties izmanto, esot ārzemēs. «Tāpēc mums šķita, ka mēs varētu piedāvāt saviem lietotājiem tajā pašā mobilajā aplikācijā saņemt arī apdrošināšanu, neuztraucoties par apdrošināšanas polises iegādi vai atcelšanu. Abas šīs darbības turpina pozicionēt Revolut kā alternatīvu tradicionālajai banku sistēmai. Mūsu mērķis ir, lai vismaz 50% no mūsu Latvijas lietotājiem izmantotu Pay-Per-Day apdrošināšanu ceļojuma laikā,» viņa norāda.

Apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanā Revolut sadarbojas ar Thomas Cook grupai piederošo White Horse Insurance Ireland dac. «Sadarbība ar inovatīvām finanšu un ceļojuma tehnoloģiju kompānijām ir svarīgs solis mūsu stratēģijā. Mūsu uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem, lai viņiem būtu pēc iespējas labākas brīvdienas, garantējot, ka visi ar ceļojumu saistītie līdzekļi izmantoti maksimāli efektīvi. Inovācijas, iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu, nenoliedzami ir tā daļa. Revolut jau ir realizējusi ne mazums soļu, kuri ir satricinājuši finanšu sektoru, tādēļ mums ir prieks, ka varam sadarboties, kopā īstenojot drosmīgas idejas,» teic Ents Mūnijs (Anth Mooney), Thomas Cook Money vadītājs.

Pay-per-Day ceļojumu apdrošināšana papildinās Revolut apdrošināšanas piedāvājumu - pērn tika ieviesta viedtālruņu apdrošināšana.

Revolut darbību sāka 2015. gada jūlijā ar ambiciozu mērķi mainīt banku nozari. Kompānijas klienti ar mobilās lietotnes palīdzību var atvērt kontu, lietot naudu 130 dažādās valūtās visā pasaulē bez papildu samaksas, aplikācijā vienlaikus glabāt un pārvaldīt līdz 25 valūtām un tās mainīt, izmantojot starpbanku valūtu kursus.

Londonā dibinātais uzņēmumus visā Eiropā ir sasniedzis vienu miljonu lietotāju, kuri veikuši vairāk nekā 42 miljonus darījumu, kuru kopējā vērtība sasniegusi 6,6 miljardus ASV dolāru. Revolut ir viens no straujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem pasaulē. Tas ir piesaistījis gandrīz 90 miljonus ASV dolāru investīcijas no Index Ventures, Ribbit Capital un Balderton Capital.

Komentāri

Pievienot komentāru