Fin-tech

Revolut lietotāju skaits sasniedzis miljonu

Anda Asere, 24.11.2017

Revolut karte

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmuma Revolut lietotāju skaits ir pārsniedzis vienu miljonu

Pašlaik aptuveni puse Revolut lietotāju ir Lielbritānijas iedzīvotāji. Aptuveni 150 tūkstoši lietotāju dzīvo Francijā, vairāk nekā 60 tūkstoši – Baltijas reģionā, tostarp gandrīz 9000 Latvijā.

Londonā dibinātajam Revolut katru dienu pievienojas 3000 līdz 5000 jaunu lietotāju. «Lai arī mūsu augšana bija eksponenciāla, Revolut sev ir izvirzījis daudz lielākus mērķus. Tam, lai izaugsme Eiropā būtu vēl ātrāka, šajā rudenī tika dibinātas vietējās filiāles nozīmīgākajos Revolut tirgos, tostarp izveidots Baltijas reģiona birojs, kas ir atbildīgs par attīstību Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Plānojam agresīvi izplatīties arī citos kontinentos un 2018. gada sākumā ir nodoms startēt ASV, Singapūrā, Honkongā, Austrālijā un Jaunzēlandē,» stāsta Andris Bičeika (Andrius Bičeika), Revolut Baltijas reģiona vadītājs.

Līdz šim Revolut lietotāji ir veikuši vairāk nekā 42 miljonus darījumu, kuru kopējā vērtība ir 6,6 miljardi ASV dolāru.

Pēc kompānijas aprēķiniem, klientiem ir izdevies ietaupīt vairāk nekā 135 miljonus eiro, salīdzinot ar izmaksām, kas būtu radušās šīs pašas operācijas veicot ar banku starpniecību. Visvairāk ir ietaupīts no norēķiniem ārvalstīs, starptautiskajiem naudas pārvedumiem un skaidrās naudas izņemšanas bankomātos.

Nesen uzņēmums paziņoja, ka ir iesniedzis pieteikumu bankas licences saņemšanai, kuru cer iegūt 2018. gada pirmajā pusē.

Revolut darbību sāka 2015. gada jūlijā ar ambiciozu mērķi - reformēt banku sektoru. Kompānijas klienti ar mobilās sīklietotnes palīdzību var atvērt kontu, tērēt naudu 130 dažādās valūtās visā pasaulē bez papildu samaksas, aplikācijā vienlaikus glabāt un pārvaldīt līdz 25 valūtām un tās mainīt, izmantojot starpbanku valūtu kursus.

Revolut ir viens no visstraujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem pasaulē un ir piesaistījis 88 miljonus ASV dolāru no tādiem investoriem kā Index Ventures, Ribbit Capital un Balderton Capital.