Jaunākais izdevums

Latvijas uzņēmums, dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs SIA CrossChem parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu vairāku simtu tūkstošu eiro vērtībā ar Igaunijas degvielas uzpildes staciju tīkla Olerex holdinguzņēmumu Aqua Marina, tādējādi paplašinot darbību Baltijā.

Sadarbības ietvaros Olerex tiks nodrošināts ar autotransporta produktiem.

Aqua Marina ir Olerex un Olerex Terminal holdingkompānija ar 200 miljonu eiro aktīviem. Aqua Marina ir dibināta 1990. gadā. Olerex ir degvielas mazumtirgotājs ar gandrīz 100 pilna servisa un ātrās apkalpošanas degvielas uzpildes stacijām visā Igaunijā, un piecām stacijām Lietuvā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 25 gadu pieredzi nozarē un tas darbojas ar 1,5 miljardu eiro apgrozījumu. Pēdējos gados Olerex ir arī vairākkārt atzīts par visstraujāk augošo degvielas uzņēmumu Igaunijā.

“Sadarbība ar Igaunijā bāzēto Olerex ļauj nostiprināt CrossChem klātbūtni Baltijā un piesaistīt jaunus tranzīta klientus, spēcinot uzņēmuma pozīcijas un sniedzot klientiem nepieciešamo stabilitāti. AdBlue® būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, un likumsakarīgi, ka pieprasījums pēc tā pieaug arī kaimiņvalstīs,” uzsver Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

“Mēs saviem klientiem esam uzticams partneris, kura stiprā puse ir profesionāla komanda ar pieredzi. Priecājamies par sadarbību ar CrossChem, kas ļaus uzlabot tradicionālo loģistikas sistēmu – palielināt ekonomisko efektivitāti un samazināt kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā. Mūsu tīkla mērķis ir saviem klientiem nodrošināt kvalitatīvus un uzticamus auto nozares produktus, un šī sadarbība mūsu piedāvātajiem produktiem piešķir pievienoto vērtību,” stāsta Anti Mopels, Aqua Marina valdes loceklis pēc līguma parakstīšanas.

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus ar dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidrumu "AdBlue". CrossChem ir vairāk nekā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm.

2020.gadā "CrossChem" apgrozījums bija 15,526 miljoni eiro, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 692 813 eiro pretēji zaudējumiem 2019.gadā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, Latvijas uzņēmums SIA CrossChem, publicējis atjaunotās 2021. gada finanšu vadlīnijas, kas liecina, ka šī gada ieņēmumi pārsniegs sākotnēji plānoto apmēru par 45–56% un sasniegs 26–28 miljonus eiro.

Savukārt EBITDA* sākotnēji noteikto pārsniegs par gandrīz ceturtdaļu, sasniedzot 1,4–1,5 miljonus eiro.

Izmaiņas ir notikušas ievērojamā pieprasījuma pēc CrossChem ražotā AdBlue® produkta pieauguma dēļ, kas novērojams visā pasaulē. To izraisījis ierobežotais piedāvājums no Eiropas ražotājiem, kuri cieš no augstajām gāzes cenām un limitētās izejvielu pieejamības. To savukārt pastiprina Ķīnā un Krievijā noteiktie ierobežojumi slāpekļa saturošo produktu eksportam.

Izejvielu cenu pieauguma dēļ arī CrossChem paaugstinājis galaproduktu cenas galapatērētājiem un klientiem. Tomēr kopējā EBITDA maržas dinamikā ir redzams, ka CrossChem cenu politika ir samērīga un pamatota, un nestandarta tirgus apstākļi netiek izmantoti spekulatīvos nolūkos, norāda uzņēmumā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma "AdBlue" ražotājs SIA "CrossChem" atvēris jaunu ražotni Polijas dienvidos, Silēzijas apgabalā, informē uzņēmumā.

Polijas rūpnīcas, kuras platība ir 1500 kvadrātmetru, "AdBlue" ražošanas jauda ir 8,4 miljoni litru mēnesī.

Latvijas uzņēmums CrossChem atver jau 17. rūpnīcu  

Auto ķīmijas ražotājs SIA “CrossChem” atklājis jaunu rūpnīcu 90 kilometrus no Ungārijas...

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons norāda, ka ikvienas jaunas rūpnīcas atvēršana ir uzņēmuma izsvērts un ilgtspējīgs solis - tā vietā, lai pārvadātu produktu tūkstošiem kilometrus tālu, "CrossChem" izveido rūpnīcu tur, kur ir pieprasījums.

"Polija ir ne tikai viena no lielākajām Eiropas valstīm, bet arī ļoti nozīmīgs transporta mezgls - ar mūsu ražoto "AdBlue" plānojam nodrošināt lielāko daļu Polijas," piebilst R.Andersons.

Jau ziņots, ka 2020.gadā "CrossChem" strādāja ar 15,526 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt kompānijas peļņa bija 692 813 eiro.

Uzņēmums "CrossChem" reģistrēts 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,301 miljons eiro.

SIA “CrossChem” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas nodrošina AdBlue® eksportu uz vairāk kā 60 pasaules valstīm.

Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "CrossChem International", kas vienādās daļās pieder Andersonam un Janai Muzičenko.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā SIA CrossChem 2021. gada pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar to pašu laika periodu pērn kāpinājis uzņēmuma apgrozījumu par 36%, sasniedzot vairāk nekā 9,8 miljonus eiro, liecina uzņēmuma operatīvie finanšu dati.

Arī uzņēmuma bruto peļņa šī gada pirmajā pusgadā pieaugusi par 93%, sasniedzot 1,2 miljonus eiro, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu. Savukārt neto peļņa palielinājusies par 30%, sasniedzot 558 208 eiro. Sešu mēnešu laikā EBITDA pieaugusi par 31%.

CrossChem atvēris jaunu rūpnīcu Polijā 

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma "AdBlue" ražotājs SIA "CrossChem" atvēris...

“2021. gadā pasaules tirgus piedzīvo nebijušu ažiotāžu un ir novērojams dažādu preču deficīts, tāpēc pieprasījums pēc CrossChem ražotā AdBlue® ir kāpis vairākkārtīgi. Savlaicīgi apzinoties riskus un iespējas, stratēģiski gatavojāmies šiem tirgus apstākļiem un 2020. gadā dubultojām ražošanas jaudas Latvijas rūpnīcā, kā arī atvērām jaunas rūpnīcas ārpus Latvijas robežām. Šie stratēģiskie soļi ir piešķīruši papildu spēkus uzņēmumam un grupai kopumā,” norāda SIA CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons.

Latvijas uzņēmums CrossChem atver jau 17. rūpnīcu  

Auto ķīmijas ražotājs SIA “CrossChem” atklājis jaunu rūpnīcu 90 kilometrus no Ungārijas...

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina patērētājus ar šo produktu. CrossChem ir vairāk nekā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk kā 50 pasaules valstīm.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ropažu novadā, uz autoceļa A4 atklāta līdz šim lielākā Circle K uzpildes stacija Latvijā – DUS Apvedceļš, kuras būvniecībā investēti 2,2 miljoni eiro.

“Jaunā stacija ir jau 86. Circle K degvielas uzpildes un iepirkšanās pieturvieta ceļā. Mēs turpinām attīstīt staciju tīklu un modernizēt veikalu konceptu, lai autovadītājiem kļūtu vēl pieejamāki un piedāvātu arvien plašāku pakalpojumu klāstu,” stāsta Circle K Latvia Mazumtirdzniecības tīkla direktors Viesturs Astičs.

Jaunā DUS Apvedceļš atrodas stratēģiski svarīgā vietā, jo A4 autoceļš kalpo kā Rīgas apvedceļš un ietilpst starptautiskajos autoceļos E67 un E77. Tādēļ šajā DUS ierīkotas divas kravas automašīnu uzpildes saliņas ar ātrgaitas degvielas uzpildes iekārtām un AdBlue šķīdumu, kā arī DUS telpās pieejamas dušas.

Vieglajiem auto ierīkoti 4 uzpildes sūkņi un teritorijā ierīkotas 38 automašīnu stāvvietas, paredzot speciālas vietas arī ģimenēm un personām ar invaliditāti.

Komentāri

Pievienot komentāru