DHL Express, ieguldot 140 miljonus eiro, atver jaunu šķirošanas centru Briselē

2018. gada 23. februāris plkst. 19:15
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskais loģistikas un eksprespasta līderis DHL Express piektdien atklāja savu jauno reģionālo centru Briseles lidostā.

Centrs ir aprīkots ar jaunākajām loģistikas tehnoloģijām un gandrīz četrkāršojis DHL Express jaudu Briselē līdz 42 000 sūtījumiem stundā. Centrā, kurā tika ieguldīti vairāk nekā 140 miljoni eiro, ieskaitot nomas izdevumus, ieviesa 200 jaunas darba vietas lidostā.

DHL Express izpilddirektors Kens Alens sacīja: «Briseles centram ir izšķiroša loma globālajā DHL Express tīklā. Briseles centrs ir viens no mūsu lielākajiem centriem pasaulē, un, pateicoties tā atrašanās vietai Eiropā, tam ir svarīga loma, savienojot uzņēmumus no šī reģiona ar pasauli. Šis jaunais sūtījumu šķirošanas centrs ir mūsu pasaules investīciju plāna galvenā sastāvdaļa un tā darbība atbalstīs mūsu izaugsmi, tīkla efektivitāti un nodrošinās augstu kvalitātes līmeni, kuru sagaida DHL Express klienti.»

Jaunais 36,500 m² šķirošanas centrs (ieskaitot noliktavas un biroja telpas) gandrīz četrkāršojies DHL Express veiktspēju Briselē. Izmantojot pilno jaudu, divas automātiskās šķirošanas sistēmas var apstrādāt līdz pat 42 000 sūtījumu stundā, padarot šo centru par piekto lielāko globālajā DHL tīklā. Tas var nodrošināt gaisa un sauszemes savienojumus ar plašu Eiropas galamērķu skaitu, kā arī tiešos starpkontinentālos savienojumus ar Ameriku, Tuvajiem Austrumiem un Āfriku.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds