Viedierīces

Displio piegādāti visiem Kickstarter kampaņas atbalstītājiem; tirgo par 130 eiro

LETA, 26.07.2016

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Personificējamais Wi-Fi ekrāns Displio piegādāts visiem Kickstarter kampaņas atbalstītājiem un nu sākta arī Displio tirdzniecība internetā, sacīja ierīces veidotāju pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Kā norādīja Palkavnieks, pirmie, kas pūļa finansēšanas vietnē Kickstarter pasūtīja Displio, to saņēma jau pērn septembrī, bet nu šis process ir noslēdzies un pašlaik sākta Displio tirdzniecība internetā, un tas ir pieejams iegādei visiem interesentiem vietnē getdisplio.com (cena 130 eiro).

Latvijā tapusī ierīce Displio kolektīvā finansējuma vietnē Kickstarter savāca nepieciešamos 65 000 ASV dolāru (59 409 eiro), ar 1113 atbalstītāju palīdzību kopumā savācot 154 814 ASV dolārus (141 498 eiro).

Displio ir aprīkota ar 2,7 collu diagonāles E-ink ekrānu un vizuāli atgādina modinātāju. Tā aprīkota arī ar skaļruni, iebūvētu akumulatoru un sensoriem, kuri nosaka tās novietojumu un atbilstoši ekrāna orientāciju. Displio esot vienkārši lietojams un teju jebkurām vēlmēm konfigurējams ekrāns. Tas var rādīt kalendāra atgādinājumus, ienākošos e-pastus, laika ziņas, Twitter vai Facebook jaunumus.

Pie tīmekļa Displio pieslēdzas, izmantojot WiFI savienojumu, bet tā vadība un konfigurācija iespējama, izmantojot viedtālruņa aplikāciju iOS vai Android vidē. Kā skaidro Palkavnieks, ierīces īpašnieks pats var izvēlēties, kas tiek rādīts uz ekrāna, piemēram, mājās vecāki var uzstādīt, ka ierīcē tiek parādīta bērna vidējā atzīme skolā, tāpat šo ierīci var izmantot kā cenu zīmi veikalā vai uzstādīt, lai tā uzrāda ziņu aģentūras šodien publicēto ziņu skaitu. Tam esot koka ietvars, kam ir pieejamas sešas krāsas, līdz ar to tas esot iederīgs jebkurā interjerā.

Displio autori ir entuziasti no Draugiem Group.