Ekspluatācijā nodota Āgenskalna melodijas otrā ēka 

Investējot 3,5 miljonus eiro, nekustamo īpašumu attīstītājs "Hepsor" pabeidzis un nodevis ekspluatācijā projekta "Āgenskalna melodija" otro daudzdzīvokļu ēku Āgenskalna ielā, Rīgā, informē projekta attīstītājs.

Monta Glumane, 02.03.2020
1/4

Foto: publicitātes

Šis ir otrais no "Āgenskalna melodijas" projektiem ar nosaukumu "Sentimento". Pirmā ēka ar nosaukumu "Legato" ekspluatācijā tika nodota pērn decembrī.

Piecstāvu ēkā "Sentimento" ir 28 dzīvokļi, kas aprīkoti ar balkoniem, savukārt visapkārt ēkai ir apzaļumota teritorija.

Iedzīvotāju ērtībām ir izveidotas autostāvvietas ēkas pagalmā, kā arī pieejams lifts un individuālas noliktavas. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar domofoniem ar video novērošanas funkciju.

Projekta autore arhitekte Diāna Zalāne, kas pārstāv "Diānas Zalānes projektu biroju", raksturo ēku kā lakonisku, tīru un skandināviski atturīgu.

Projekts īstenots sadarbībā ar "Hepsor" grupas uzņēmumu "Mitt&Perlebach". Līdz ēkas nodošanai ekspluatācijā aptuveni puse dzīvokļu jau rezervēti.

Db.lv jau vēstīja, ka ar zīmolu "Āgenskalna melodija" dažādās zaļās un radošās Pārdaugavas rajona apkaimes vietās tiks radīti vairāki ar vēsturisko apbūvi saskanīgi nekustamā īpašuma projekti. Kopumā "Āgenskalna melodijas" projektos plānots ieguldīt vismaz 10 miljonus eiro.

Jaunākais izdevums