FOTO: Modes zīmols One Wolf atver jaunu veikalu

2018. gada 12. novembris plkst. 13:41
Dalies ar šo rakstu

Modes zīmols One Wolf Vecrīgā, Laipu ielā atklājis jaunu veikalu.

«Mēs gribam atdzīvināt šo ielu. Pirms mums šīs telpas gadu bija tukšas, un vēl pirms tam te bija suvenīru veikals. Veikalam izvēlētā vieta - Vecrīga - ir stratēģiski laba. Mēs gribam būt tuvāk tūristiem un tieši viņiem vairāk parādīt Latvijas modes dizainerus. Par šīm telpām uzzinājām augusta beigās, un šobrīd esam parakstījušas nomas līgumu uz trīs gadiem,» sacīja Sarmīte Mickeviča, One Wolf līdzīpašniece.

Jaunais veikals ir gandrīz divas reizes lielākas par pirmo veikalu – 50 kvadrātmetros ir iekārtotas tehniskās telpas un 37 kvadrātmetros - tirdzniecības zona, kas attiecībā pret esošo veikalu Lāčplēša ielā ir divas reizes vairāk. Jaunajā veikalā strādās trīs pārdevēji.

Kopējie ieguldījumi ir ap 6 tūkstošiem eiro.

Tagad One Wolf piedāvās arī somas, makus, jostas un - sadarbībā ar Pasaules optiku - arī saulesbrilles.

«2009. gadā sākām ar mazu darbnīcu - deviņiem kvadrātmetriem. 2010. gadā sākām domāt par zīmola izveidi un 2012. gadā - oficiāli prezentējām pirmo kolekciju,» atceras Agnese Narņicka, One Wolf īpašniece un dizainere.

Zīmolu One Wolf 2012. gadā dibināja māsas - A. Narņicka un S. Mickeviča. A. Narņickas pārziņā ir mode un dizains, bet S. Mickeviča nodarbojas ar zīmola biznesa attīstību.

Tev varētu interesēt arī:

Eksporta pieredze: «Pēc pārdotās kolekcijas mēs savu naudu vēl ilgi neredzējām»
Modes zīmols One Wolf maina biznesa stratēģiju
Modes dizaineri izsaka viedokli par airBaltic jaunajiem formastērpiem

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds