Pakalpojumi

FOTO: Rīgā atvērts zīdaiņu fizioterapijas spa

Monta Glumane, 21.01.2019

Uzņēmuma īpašnieks, sertificēts fizioterapeits Kristaps Mintāls.

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgā, Brīvības gatvē atvērts zīdaiņu fizioterapijas spa SIA «KM physio», informē uzņēmuma īpašnieks, sertificēts fizioterapeits Kristaps Mintāls.

Sākuma posmā spa izveidē investēti aptuveni 10 000 eiro. Par šiem līdzekļiem iegādātas specializētās vannas, zīdaiņu pārtinamie galdi, peldēšanas riņķi un cits aprīkojums, iekārtotas telpas, taču investīcijas turpinās.

K.Mintāls stāsta, ka, izmantojot īpašas, neliela izmēra, masāžas vannas, kurās tiek peldināti mazuļi, tiek stimulēti zīdaiņa iekšējie orgāni. Fizioterapijas procedūras rezultātā tiek mazināts vai novērsts bērniņa nemiers, gāzu uzkrāšanās, kolikas, aizcietējumi un miega traucējumi.

Viņaprāt, hidroterapijas laikā mazulim patiks nelielās telpas sajūta ūdenī. «Tas atgādinās laiku, kad mazais atradās māmiņas vēderā. Zīdaiņa pelde pozitīvi ietekmēs bērna veselību un attīstību: sirds, asinsvadu un elpošanas darbību, kā arī uzlabos imunitāti. Uzlabosies zīdaiņa ķermeņa pozīcija, un tiks mazināti kustību traucējumi, ja tādi ir. Peldināšanas procedūru var papildināt ar ķermeņa masāžu, kuru vecāki paši var veikt savam bērniņam,» norāda K.Mintāls.

Pēc K.Mintālā stāstītā, šāda veida fizioterapijas procedūras līdz šim Latvijā nebija pieejamas un šis ir pirmais šāda veida fizioterapijas centrs Latvijā. «Procedūras ir īpaši vērtīgas mazuļiem no 2 līdz 7 mēnešiem. Ūdens temperatūra vanniņā ir pietuvināta ķermeņa temperatūrai - 36 grādiem pēc Celsija. Ūdens nav hlorēts. Mazuļi atrodas vanniņā, bet paši vecāki tieši pie vanniņas. Vecākiem pašiem nav tajā jākāpj. Neliela izmēra vanniņā mazuļi jūtas daudz drošāk nekā liela izmēra vannā vai baseinā. Hidroterapija, dinamiski vingrojumi un masāža uzlabo mazuļa fizisko un emocionālo attīstību, labsajūtu un imunitāti, ļaujot vieglāk adaptēties jaunajiem dzīves apstākļiem. Īpaši svarīgi tas ir pirmajos dzīves mēnešos, kad mazulim ir nepieciešama fiziskā saskarsme ar vecākiem un viņu uzmanība, lai augtu un attīstītos. Mūsu telpā ir trīs šādas neliela izmēra vanniņas. Vienā pietiek vieta arī dvīnīšiem,» norāda fizioterapeits.

«KM physio» ir jauns uzņēmums, kurš savu darbību uzsācis 2018. gada rudenī. Papildu zīdaiņu SPA pakalpojumiem, ir iespēja saņemt arī fizioterapijas pakalpojumus pieaugušajiem, piemēram, klasisko masāžu, sporta masāžu ar rūdīta tērauda instrumentiem, kā arī individuālas vingrošanas nodarbības.

Komentāri

Pievienot komentāru