Atpūta

FOTO: Siguldas pilsdrupu estrādē atdzīvojušies Elitas Patmalnieces darbi

Monta Glumane, 17.12.2019

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Siguldas pilsdrupu estrādē atklāts multimediālais brīvdabas uzvedums "Sapnis", kura laikā, izmantojot video projekciju, gaismu, lāzeru un skaņas sintēzi, "atdzīvojas" mākslinieces Elitas Patmalnieces darbi, informē pasākuma producenti.

E.Patmalnieces darbi vērotājam ļauj iegrimt tajos un iejusties neparastā nomoda sapņu pasaulē. Mākslinieces krāsaino un dzīvespriecīgo darbu kolekcija kļuvusi par pamatu video stāstam - to papildina gaismas, lāzeri, dūmi un dažādi speciālie efekti.

"Es esmu pārliecināta, ka cilvēkiem viss šķitīs trakoti interesanti. Gribu, lai viņi pēc uzveduma dodas projām uzlādēti, priecīgi par dzīvi un aizmirst drūmo ziemu un tumsu. Dzīve taču ir tik skaista un interesanta," par uzvedumu saka E.Patmalniece.

Viņa norāda, ka fantāzijas uzvedumā "Sapnis" nomoda dāma Franciska un sapņu pavēlnieks Augusts aicinās skatītājus doties projām no virspusējas nedzirdēšanas, neieklausīšanās, tukšu pļāpu un ikdienu apsēdušo sīkumu pasaules.

"Precīzas pasākuma izmaksas neesam plānojuši atklāt, jo pasākums ir privāta iniciatīva. Pasākumu nozares profesionāļi zina, ka rīkojot publiskus pasākumus, precīzas izmaksas var aplēst tikai pēc projekta beigām, un, saprotams, ka mūsu izmaksu pozīcijās nav iestrādāti uzpūsti izmaksu posteņi. Varu tikai teikt, ka tā kā mūs neierobežo dažādi noteikumi, un ar saviem patstāvīgajiem sadarbības partneriem esam vienojušies par ļoti saprātīgām izmaksām, kas nebūtu iespējams, ja šim projektam tiktu rīkoti konkursi vai iepirkumi. Uzvedums "Sapnis" ir pirmais multimediālais uzvedums Latvijā - 2020. gadā turpināsim veidot jaunus lokāla satura multimediālus projektus," komentē pasākuma producents Mārcis Gulbis.

Uzvedums "Sapnis" būs skatāms Siguldā līdz šā gada beigām.

Komentāri

Pievienot komentāru