Auto

Gulbenē katrā pagalmā kāda neaizslēgta automašīna

Dienas Bizness, 10.09.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Policijā reģistrētā informācija liecina, ka 3. septembra naktī kāds jaunietis, slinks nebūdams, «pārbaudījis», cik uzcītīgi Gulbenes iedzīvotāji sargā savu īpašumu. Viņš paviesojies sešās dažādās adresēs un konstatējis, ka gandrīz katrā mājas pagalmā ir atrodama kāda neaizslēgta automašīna, par to informē reģionālais medijs Dzirkstele.

Lai īpašnieks būtu lietas kursā, ka viņa braucamajā pa nakti kāds cits sēdējis, jaunietis no katras paņēmis līdzi kaut ko «piemiņai» - Gulbenē, Blaumaņa ielā, no pagalmā stāvēšanai novietotas automašīnai Audi 80 nozagts mobilais telefons Nokia 3310 un atslēgas. Rīgas ielā no automašīnas Seat nozagti divi telefonu lādētāji un USB kabelis. Nākotnes ielā no automašīnas VW Golf nozagtas saulesbrilles un nazis, Līkajā ielā no automašīnas VW nozagts skrūvgrieznis un atslēgas. O.Kalpaka ielā no automašīnas Opel nozagta magnetola. Rīgas ielā no automašīnas Opel nozagta CD magnetola.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess un noskaidrota persona, kas tiek turēta aizdomās par zādzībām - 1995. gadā dzimis Daukstu pagasta iedzīvotājs.

Daļa nozagto mantu atgūtas un atdotas īpašniekiem, daļu zaglis bija paspējis jau realizēt.

Komentāri

Pievienot komentāru