Nekustamais īpašums

Ieguldot 3,5 miljonus, atjaunota vēsturiska ēka Vingrotāju ielā; darbu sāk klīnika

Lelde Petrāne, 30.01.2015

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas centrā pie Kronvalda parka darbu uzsākusi jaunā klīnika Rigaer Turn-Verein, kas nodrošinās medicīniskos pakalpojumus reproduktīvās veselības jomā, kā arī piedāvās fizioterapijas un medicīniskās kosmetoloģijas pakalpojumus.

Ar ABLV Bank un starptautiskā investoru kapitāla palīdzību vairāk nekā 3,5 miljonu eiro apmērā ir atjaunota vēsturiska ēka Vingrotāju ielā 1, kas vienmēr ir bijusi saistīta ar veselību un rekreāciju – jau kopš tās uzcelšanas tur ir darbojusies vingrotava, no kā arī cēlies Vingrotāju ielas nosaukums. Neo-renesanses stilā ieturētās ēkas projektu ir izstrādājis pazīstamais Rīgas arhitekts Reinholds Šmēlings. Ēkas vēsture iestiepjas tālajā 1885.gadā, kad tās īpašnieki bija baltvācieši – Rīgas Vingrotāju biedrība jeb Rigaer Turn-Verein, kā dēļ arī klīnika nolēmusi darboties, izmantojot vēsturisko nosaukumu. Ēkas interjers veidots tā, lai vienlaikus varētu sajust gan senatnīgas celtnes, gan mūsdienīgi eiropeiskas klīnikas auru, skaidro attīstītāji.

Klīnika plāno veicināt zinātnisko darbu, rīkot ārstu konferences, kā arī sadarboties ar medicīnas izglītības iestādēm visā Baltijā.

Atjaunotās ēkas atrašanās vieta ir pie Kronvalda parka, starp Rīgas Valsts 2. ģimnāziju un Ārlietu ministriju, blakus Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātei.

Komentāri

Pievienot komentāru