Iepakojuma un ražošanas procesu izstāde IPACK IMA Milānā

2018. gada 13. jūnijs plkst. 0:03
Autors: Raksts tapis sadarbībā ar Profipak SL SIA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Viena no Eiropā lielākajām iepakojumam un ražošanas procesam veltītajām izstādēm - IPACK IMA, kas norisinājās Milānā (Itālija) no 29. maija līdz 1. jūnijam, izgaismoja jaunākās tendences galvenajos tirgus sektoros un globālajā industriālo iekārtu tirgū, akcentējot ilgtspējīgas ražošanas būtiskumu, kā arī ražošanas, procesu un produktu drošības, un izglītības nozīmīgumu.

Iespaidīgā izstāde aizņēma izstāžu kompleksa Fiera Milano Rho 18 halles un pulcēja 150 110 apmeklētāju, no kuriem gandrīz trešdaļa bija ārvalstnieki, pārstāvot 66 valstis. IPACK IMA piedalījās arī Latvijas klientiem labi zināmi ražotāji, kurus mūsu valstī pārstāv iepakojamo iekārtu un materiālu tirgotāja un servisa uzņēmums SIA Profipak SL, kurš atgriezies no izstādes un gatavs padalīties ar jaunākajām tendencēm produkcijas iepakošanas jomā.

IPACK IMA redzējām tehnoloģijas, kas iedvesmojušās no Industry 4.0 paradigmas, robotus, automatizāciju, paplašināto realitāti, digitālās ražošanas līniju menedžmenta sistēmas… Līdztekus daudzajām, modernajām, inovatīvajām produkcijas iepakojuma ražošanas sistēmām, kad šķiet – visus procesus var uzticēt robotiem, tomēr labi sagatavotu profesionāļu nepieciešamība industrijās aug, ņemot vērā arī to, ka digitalizācija ir sekmējusi jaunu profesiju rašanos, - tika uzsvērts izstādē.

Izstāde bija tematiski sadalīta vairākos sektoros, un profesionāļi no dažādiem rūpniecības sektoriem varēja vienuviet – īpašā izstādes pasākumā - The Innovation Alliance - atrast plašu piedāvājumu klāstu. Tā paspārnē pirmo reizi vienlaicīgi notika vairāku ražošanas jomu prezentācijas un pasākumi: Plast tika izstādīta produkcija no plastmasas un gumijas ražotājiem, IPACK-IMA - izstādes centrālais pasākums par pārstrādes un iepakojuma tehnoloģijām, Meat-tech bija novitātes no gaļas ražošanā specializējošajiem pārstrādes un iepakojuma ražotājiem, Print4All bija veltīts komerciālajai un industriālajai apdrukai, bet Intralogistica Italia iepazīstināja ar inovatīviem risinājumiem un integrētām sistēmām industriālai produktu apstrādei, noliktavu procesiem, materiālu glabāšanai un izlietošanai.

Aicinām Latvijas ražotājus iepazīties ar iepakojuma pasaules tendencēm!

Vairāk informācijas par Profipak SL SIA pārstāvētajiem pasaules vadošajiem iepakojuma iekārtu ražotājiem un to iekārtām varat uzzināt uzņēmuma mājas lapā: www.profipaksl.lv.

Labprāt konsultēsim un atbildēsim uz Jūsu interesējošajiem jautājumiem, zvaniet pa tālruni 29415851 (valdes loceklis Sandris Lormanis).

Dalies ar šo rakstu