Tirdzniecība un pakalpojumi

Islande Hotel pēc sešu gadu pārtraukuma atgriezusies peļņā

Žanete Hāka, 11.05.2015

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Viesnīcu un restorānu pakalpojumu sniedzējs SIA Islande Hotel savā gada pārskatā ziņo, ka pagājušais gads nesis pozitīvas izmaiņas uzņēmuma finanšu rādītājos, liecina Lursoft dati.

Viesnīcas vidējais noslogojums pakāpies no 50,41% 2013.gadā līdz 54,07% aizvadītajā gadā. Pagājušajā gadā ievērojami samazinātas gan sniegto pakalpojumu, gan administrācijas izmaksas.

Pagājušajā gadā SIA Islande Hotel apgrozījums palielinājies par 8,25%, sasniedzot 2,822 miljonus eiro.

Pēc sešu gadu pārtraukuma SIA Islande Hotel pērn atkal guvusi peļņu – pārskata gadu uzņēmums noslēdzis ar 1,017 miljonu eiro peļņu pēc nodokļu nomaksas.

2014.gadā pabeigta nekustamā īpašuma Rīgā, Ķīpsalas ielā 20, privatizācija, īpašumtiesības uz minēto īpašumu iegūstot SIA Islande Hotel. Pērn par uzņēmuma vienīgo īpašnieku kļuvis Juris Savickis, kurš līdz šim bija uzņēmuma lielākais kapitāldaļu turētājs.

Šim gadam SIA Islande Hotel izvirzījusi mērķi celt viesnīcas sniegto pakalpojumu servisu, kā arī samazināt kopējās izmaksas, nezaudējot kvalitāti. Tāpat arī paredzēts strādāt pie tā, lai SIA Islande Hotel kļūtu pieejamāka B2C tirgū, un uzlabot uzņēmuma infrastruktūru.

Komentāri

Pievienot komentāru