Foto

Papildināta ar foto - Pūrē startē jaunā trifeļu fabrika

Sandra Dieziņa, 27.08.2013

P. Žimants

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jaunā, trīs miljonus latu vērtā SIA Pure Chocolate rūpnīca Viktorija ļaus divkāršot uzņēmuma apgrozījumu.

Investīciju rezultātā uzņēmums šogad plāno apgrozījumu palielināt divas reizes, taču nākamgad tas varētu sasniegt piecus milj. eiro, skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants.

Plānots, ka 80% produkcijas būs šokolādes trifeles ar augļu–ogu pildījumu, bet 20% – citi produkcijas veidi. Ražošanā paredzēts ieviest vairākus jaunus produktus, bet detalizētu informāciju pagaidām P. Žimants neatklāj.

Jaunās rūpnīcas būvniecību atbalstījis Lauku atbalsta dienests, sedzot 50 % no trīs miljoniem eiro, pārējā investīciju summa bija kredītlīdzekļi.

Jauna rūpnīca bijusi nepieciešama, jo pieaudzis pieprasījums pēc šokolādes trifelēm. Investīcijas uzņēmumam ļaus četrkāršot esošās ražošanas jaudas. Kopumā iecerēts šogad saražot vismaz 220 t šokolādes izstrādājumu. «Kopumā šo gadu esam definējuši kā investīciju gadu, jo atveram jaunu ražotni un papildus ieguldītajiem trim milj. Ls bija nepieciešamas papildu investīcijas. Savukārt nākamajam gadam jābūt izrāviena gadam ar labākiem rezultātiem,» pamato uzņēmējs.

Komentāri

Pievienot komentāru