Auto

Papildināta - FOTO: Satiksmi pār Deglava tiltu atjaunos vakarā

Lelde Petrāne, 03.04.2018

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Personīgā transporta satiksmei Augusta Deglava pārvads tiks atklāts otrdienas vakarā, aptuveni ap plkst. 20 - 21, informē Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Līdz ta uz pārvada nodrošināta tikai sabiedriskā transporta kustība.

Jau vēstīts, ka naktī uz otrdienu, 3. aprīli, notikusi ūdensvada avārija Augusta Deglava ielā, krustojumā pie Augšielas. Šīs avārijas dēļ rīta pusē braukšana pāri tiltam bija atļauta tikai sabiedriskajam transportam, informē Rīgas ūdens.

Saistībā ar stadiona «Daugava» rekonstrukciju pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma Augusta Deglava ielā tiek veikti kanalizācijas vada izbūves darbi, kuru laikā tika bojāts ūdensvads. Ģenerāluzņēmējs – a/s «Ceļu pārvalde», darbus veica SIA «Mārupīte-RR».

No pulksten 1 pārtraukta ūdens padeve vairākiem objektiem Augusta Deglava ielas posmā no Pērnavas ielas līdz Vagonu ielai un Pērnavas ielas posmā no Vārnu ielas līdz Vagonu ielai, kā arī Augšielā un Stadiona ielā. Ūdensvada avārija lokalizēta, notiek tās likvidācijas darbi.

Ja Jūsu maršruts ved pāri Augusta Deglava tiltam, tad tiešām ņemiet vērā, ka tas ir slēgts un tikai sabiedriskais transports var izbraukt šo posmu. https://t.co/mSIAg6D9zv

— Rīgas satiksme (@Rigassatiksme_) April 3, 2018

UZMANĪBU! Ūdensvada avārija Augusta Deglava ielas un Augšielas apkaimē, ir ūdensapgādes pārtraukums. Iespējami transportkustības sarežģījumi. Notiek avārijas likvidācijas darbi. pic.twitter.com/uVf3kpbEp2

— rigasudens (@rigasudens) April 3, 2018