Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas apsaimniekošanas nozares uzņēmums "Hagberg" sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmuma "Mobilly" grupas uzņēmumu "Mobilly TX" izstrādājis Latvijā unikālu lietotni caurspīdīgākai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanai.

Ikvienam aplikācijas "myhagberg.com" lietotājam iespējams sasniegt savu mājas apsaimniekotāju un saņemt 24/7 atbalstu, uzzināt mājas uzkrājumu fonda atlikumu, piedalīties elektroniskās aptaujās, nodot un apskatīt skaitītāju rādījumus, veikt rēķinu apmaksu, sekot līdzi mājas tehniskajam stāvoklim, padarīto un plānoto darbu grafikiem.

Aplikācija arī kalpo kā ziņapmaiņas platforma ar apsaimniekotāju un nodrošina iespēju saņemt informāciju par dažādiem papildu pakalpojumiem.

"Kamēr informācija par dzīvojamās mājas apsaimniekošanu iedzīvotājiem būs pieejama fragmentārā un ne līdz galam caurspīdīgā veidā, ir grūti veicināt aktīvāku dzīvokļu īpašnieku iesaisti kopējā namīpašuma uzturēšanā. Taču Latvijā ir jāmainās tam, kā skatāmies uz savu īpašumu, jo tas nebeidzas aiz katra dzīvokļa durvīm. Nepietiekama informācija par mājas uzkrājumu fondā esošajiem naudas līdzekļiem un to izlietojumu, kā arī nekvalitatīva apsaimniekošana ilgtermiņā būtiski samazina īpašuma vērtību," norāda "Hagberg" valdes loceklis Ivars Lukaševičs.

Kā vienu no lielākajiem aplikācijas ieguvumiem tās lietotājiem "Mobilly TX" vadītājs Valdis Bergs uzsver aptauju moduli: "Šis ir labs piemērs, kā iesīkstējušus sadarbības modeļus pārveidot, lai padarītu procesu visiem iesaistītajiem drošāku, vieglāku un efektīvāku. Jaunā aplikācija paredz, ka iedzīvotāju sapulces vairs nevajag sasaukt kāpņu telpās, kā arī nav jādomā, vai apsaimniekotājs būs konkrētajā laikā uz vietas. Visu var atrisināt attālināti, bez kontakta vienam ar otru, izmantojot autentifikāciju ar internetbankas datiem".

"Šodien uz priekšu virzās tas, kurš spēj raudzīties uz lietām citādāk, meklē jaunus un modernus risinājumus jau ierastajam. Tāpēc mēs arvien attīstām jaunus veidus, lai pilnveidotu apsaimniekošanas nozari Latvijā citā līmenī un kvalitātē -- izmantojot modernas tehnoloģijas un inovācijas, jo tikai tā varam nodrošināt lielāku vērtību, izdevīgumu un kvalitāti saviem klientiem. Šī inovatīvā platforma ir rūpīgi plānots solis "Hagberg" attīstības stratēģijā," uzsver I.Lukaševičs.

"Hagberg" kopš 2009. gada darbojas apsaimniekošanā, telpu uzkopšanā un teritoriju uzturēšanā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgas pašvaldības ietvju uzturēšanu ziemas sezonā no nākamā gada sākuma nodrošinās SIA “Hagberg”, informē pašvaldībā.

Līgums ar uzņēmumu noslēgts līdz 2022. gada beigām ar iespēju to pagarināt par gadu, tā kopējā divu gadu summa ir 635 000 eiro bez PVN.

Līgums paredz, ka SIA “Hagberg” jāveic regulāra pašvaldības pārziņā esošo ietvju ziemas tīrīšana, ieskaitot svētku dienas un nedēļas nogales, pēc darba uzdevuma saņemšanas, turklāt ietvēm ir jābūt iztīrītām līdz plkst. 8.00.

SIA “Hagberg” jānodrošina pretslīdes materiāla kaisīšana, kā arī sniega un ledus izvešana no ietvēm, piebrauktuvēm un piebraucamajiem ceļiem, un ietvju attīrīšana no smiltīm un atkritumiem pirms ziemas sezonas pabeigšanas.

Pēc līguma nepagarināšanas ar SIA “Clean R”, atbilstoši iepirkuma rezultātā noslēgtās vispārīgās vienošanās nosacījumiem, veicamo darbu izpildei piekritis SIA “Hagberg”.

Komentāri

Pievienot komentāru