Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Starptautiskā vidusskola Ekziperī (Exupery International School) Latvijas un citu valstu skolēniem piedāvā 10 stipendiju vietas skolā.

Saskaņā ar stipendiju programmas noteikumiem tiks piešķirtas 10 stipendijas skolēniem no Latvijas un citām valstīm mācībām skolā pēc starptautiskajām programmām IB (International Baccalaureate) un Advanced Levels. Stipendijas tiks piešķirtas gan skolas-pansijas, gan dienas skolas audzēkņiem.

"Mūsu programmas mērķis ir dot apdāvinātiem vidusskolēniem iespēju iegūt kvalitatīvu starptautisko izglītību neatkarīgi no ģimenes finansiālā stāvokļa. Ja pusaudzis ir talantīgs un motivēts zināšanu meklējumos, mēs ar prieku piedāvāsim viņam stipendiju mācībām mūsu skolā ar segumu līdz 100%. Lai piedalītos programmā, jāiesniedz pieteikums, kas tiks izskatīts konkursa kārtībā," saka skolas direktors Dmitrijs Vinogradovs.

Merks Piņķos būvēs jaunu koledžu ar dienesta viesnīcu  

Būvkompānija «Merks» parakstījusi līgumu ar SIA «LMH» par Starptautiskās koledžas ar dienesta...

Stipendijas ir pieejamas pretendentiem, kuri šogad beigs 9. vai 10. klasi. Pieteikšanās termiņš: 2021. gada 20. aprīlis.

Prasības pretendentiem: vismaz pēdējos divus gadus jāmācās kādā no valsts skolām (ne privātā izglītības iestādē), angļu valodas līmenis - B2 vai augstāks, spēcīgas akadēmiskas zināšanas, un liecība par pēdējo mācību gadu, kas to apstiprina, pēdējo divu gadu laikā izcili rezultāti reģionālajās vai valsts olimpiādēs, kā arī ārpusstundu nodarbībās.

Stipendija tiek piešķirta uz vienu mācību gadu ar iespēju to pagarināt līdz vidējās izglītības iegūšanai.

Starptautiskā Vidusskola Ekziperī dibināta 2016. gadā unpiedāvā apmācības programmu bērniem no 2,5 līdz 18 gadiem. Skolas priekšrocība 10., 11. un 12. klases skolēniem ir Kembridžas Starptautisko eksāmenu (CIE) atļauja. Tas ļauj veikt IGCSE eksāmenus, kā arī programmu Advanced Levels.

Komentāri

Pievienot komentāru