Pakalpojumi

Taxify Latvijā jauna vadītāja meklējumos

Rūta Lapiņa, 05.03.2018

Foto: Ints Kalniņš/ REUTERS/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify izsludinājusi Latvijas vadītāja vakanci, meklējot izcilu profesionāli, kurš pārņemtu līdzšinējā vadītāja pienākumus un turpinātu veicināt uzņēmuma straujo izaugsmi valsts mērogā, informē kompānijas sabiedrisko attiecību konsultante.

Jaunā komandas līdera galvenie pienākumi ietvers Taxify biznesa tālāku attīstīšanu un jaunu mērķu sasniegšanu, pozitīvu uzņēmuma tēla veidošanu, inovatīvu ideju, iniciatīvu un kampaņu izstrādi un ieviešanu praksē, vietējās komandas vadīšanu, kā arī jaunu auto vadītāju piesaisti Taxify platformā.

«Līdzšinējais Taxify vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš, kurš sekmīgi veicinājis Taxify straujo attīstību pēdējo trīs gadu laikā kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijas tirgū, savukārt, turpinās darbu kompānijas galvenajā mītnē Tallinā kā globālās ekspansijas vadītājs. Krūmiņš turpmāk būs atbildīgs par Taxify izaugsmi un attīstību ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Austrijā, Ungārijā, Maltā, Gruzijā, Saūda Arābijā un Irākā,» teikts uzņēmuma paziņojumā.

Latvijas vadītāja pozīcijai uzņēmums meklē aizrautīgu, pašmotivētu un radošu uzņēmējdarbības vides profesionāli, kurš ir vērsts uz sasniegumiem, kā arī ir apveltīts ar analītisku domāšanu. Kandidātam nepieciešama pieredze biznesa vadībā un vēlama pieredze arī start up nozarē.

Kompānija atzīmē, ka pagājušajā gadā Taxify lietotāju skaits pieaudzis gandrīz 4 reizes. Pieaugusi arī 2016. gadā ieviestā Taxify pakalpojuma biznesa klientiem popularitāte, un pagājušajā gadā juridisko klientu skaits ir trīskāršojies. Būtiski audzis arī to pasažieru skaits, kuri izmanto bezskaidrās naudas norēķinus. Ja 2016. gadā ar karti vai pēcapmaksas rēķinu norēķinājās tikai 30% gadījumu, tad 2017. gadā šis skaits jau ir pārsniedzis 50% un vairākums klientu izmanto maksājumus ar karti.

Igaunijā radītais uzņēmums Taxify šobrīd ir straujāk augošā kopbraukšanas platforma Eiropā. Visā pasaulē aplikāciju izmanto jau gandrīz 5 miljonu lietotāju un 120 000 taksometru vadītāju 25 pasaules valstīs.

LASI ARĪ:

Papildināta - Taxify varētu pārtraukt darbību Latvijā

RD: Taxify tarifu paaugstināšana Jaungada naktī bijusi prettiesiska

Taxify brīdina par tarifu paaugstināšanu Jaungada naktī

Taxify uzsācis pakalpojumu sniegšanu arī Austrālijā

Līdz ar kopbraukšanas regulējuma stāšanos spēkā Latvijā, visticamāk, gaidāmas izmaiņas Taxify lietotnē

Saeima pieņem kopbraukšanas pakalpojuma regulējumu

Viedoklis: Uber, līdzīgi kā Taxify, ir korporatīvās identitātes krīze

Komentāri

Pievienot komentāru