TOP 500 apbalvošanas ceremonija un izdevums 

Ik rudeni viens no svarīgākajiem biznesa vides pasākumiem ir Dienas Bizness TOP 500 apbalvošanas ceremonija, kas šogad notiek 13. novembrī Hanzas Peronā.

DB, 13.11.2019

Ierašanās pasākumā tikai ar ielūgumiem, taču šogad ceremoniju varēs vērot arī tiešraidē, ko nodrošinās TV24. Šogad pasākuma atbalstītāji ir Repharm, B-Bus un West Kredit.

Pasākumā tiks atklāts zīmola izdevums TOP 500, kas tapis sadarbībā ar Lursoft. Šogad izdevumā ir ne tikai 500 Latvijas lielākie uzņēmumi, bet pirmo reizi saraksts papildināts līdz 1000 uzņēmumiem. Izdevumā ir nozīmīgāko uzņēmumu finanšu rādītāji, svarīgāko Latvijas tautsaimniecības nozaru analīze un atspoguļotas tendences Latvijas ekonomikā, ekspertu viedokļi.

«Cīņa pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu ir izvērtusies par principiālu ģeopolitisku karadarbību, kurā visi līdzekļi attaisno mērķi. Aukstā kara frontē sabiedrība tiek baidīta ar terorismu. Diemžēl Latvijai ģeopolitiskais aukstais karš izmaksā pārāk dārgi, un, veidojot 2020. gada TOP 500, no lielāko uzņēmu saraksta var būt izkrituši uzņēmumi, kuri Moneyval nekritisku prasību dēļ būs pametuši Latviju un arī TOP 500. Prognozējot nākamo posmu ekonomikā, jāsecina, ka tam būs klimata pārmaiņu zīmogs un daudzām nozarēm tiks izrakstītas CO2 brilles,» atzīst Anita Kantāne, Dienas Biznesa galvenā redaktore un izdevuma redaktore.

«TOP uzņēmumu sniegumu var salīdzināt ar amerikāņu kalniņiem – sarakstā var atrast uzņēmumus, kuru apgrozījums palēcies tūkstošiem reižu, paceļot tos par vairākiem simtiem vietu uz priekšu, protams, piedzīvotie kritumi bijuši ļoti sāpīgi. Ir uzņēmumi, kas izkrituši pat no 1000 lielāko uzņēmumu saraksta. Diemžēl bijuši arī tādi sektoru pārstāvji, kas no TOP izkrituši maksātnespējas vai citu problēmu dēļ. Taču tas viss atspoguļo Latvijas ekonomikas tendences – izkristalizējas tautsaimniecības nozares, kurās izaugsme ir straujāka, kā arī sektori, kuros attīstība buksē,» stāsta Žanete Hāka, izdevuma redaktore.

Zīmola izdevumu TOP 500 Dienas Biznesa abonenti saņems 19. novembrī kopā ar jauno žurnālu Dienas Bizness, kas tagad iznāk katru otrdienu. Pārējie interesenti, sākot ar 19. novembri, varēs iegādāties elektronisko vai drukāto versiju, īpaši piesakot DB lasītāju servisā (67063333).

Tevi varētu interesēt

Latvijas 500 lielākie uzņēmumi pagājušajā gadā kopā apgrozījuši 31,2 miljardus eiro, kas...

Riga Container Terminal (RIGACT) audzē pārkraušanas apjomus un medī Ķīnas kravas...

AS Valmieras stikla šķiedra un tās meitas uzņēmumu konsolidētais neto apgrozījums šī...

Lattelecom grupas 2017. gada pirmā ceturkšņa ieņēmumi sasnieguši 44,6 miljonus eiro,...

Viens no lielākajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā SIA Strabag pērn apgrozījis 18,6...

Nepalaid garām

Ja valsts eksperts apgalvo, ka šķeldu ceļa uzturēšana izmaksās 10 miljonus nākamo...

Eiropas Savienības prioritātes ir mainījušās. Tuvākajā laikā var sākt mainīties Eiropas ekonomiskie...

Igauņi pirmie pārgāja uz dabasgāzes izmantošanu sabiedriskajā transportā un Tallinā gandrīz...

"Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" ik gadu izdod zīmola izdevumu "TOP 500",...