Transaero sāk lidojumus no Rīgas 

Darbu starptautiskajā lidostā Rīga uzsākusi Krievijas aviokompānija Transaero, kas trīs reizes nedēļā veiks lidojumus starp Rīgu un Maskavu (Domodedovo lidostu).

Elīna Pankovska, 01.11.2010
1/2

Publicitātes foto

Kā informē Starptautiskās lidostas Rīga pārstāvis Mārtiņš Langrāts, lidsabiedrība veiks lidojumus trīs reizes nedēļā. Lidojumi starp Rīgu un Domodedovo lidostu būs pirmdienās rīta pusē un piektdienās un svētdienās - vakarā.

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters norāda: «Transaero ir šogad sestā jaunā aviokompānijas, kas sāk lidojumus uz Rīgu un šobrīd lidojumiem uz Maskavu ir plašākais piedāvājuma klāsts, jo aviosatiksmi starp Krievijas un Latvijas galvaspilsētām nodrošina četras aviosabiedrības uz visām trīs lielākajām Maskavas lidostām. To apliecina arī straujš pasažieru skaita pieaugums starp Maskavu un Rīgu, kas salīdzinot ar pagājušo gadu, ir pieaudzis par 45% un šobrīd ir piektais populārākais galamērķis.»

Savukārt Transaero lidojumu direktora vietnieks Valērijs Zaicevs uzsver, ka Transaero mērķtiecīgi attīstās – tiek papildināta flote un atklāti jauni maršruti. 2010/2011 gada ziemas sezonā vien sākti lidojumus uz 18 jauniem galamērķiem.

Transaero no Maskavas nodrošina lidojumus uz dažādiem galamērķiem Āzijā, Ziemeļamerikā un Eiropā. 2009. gadā Transaero pārvadāja vairāk nekā piecus miljonus pasažieru un šobrīd tā ir otra lielākā lidsabiedrība Krievijā. Transaero veic lidojumus uz 67 tiešajiem galamērķiem visu gadu. Kopējais Transaero maršrutu skaits atkarībā no vasaras vai ziemas lidojumu saraksta sasniedz teju 100.

Transaero šobrīd ir lielākā tālo lidojumu gaisa kuģu flote Krievijā, NVS, Centrālajā un Austrumeiropā. Šīs lidsabiedrības flotē ir 55 lidmašīnas. No tām 12 ir Boeing 747, septiņas - Boeing 777, 12 - Boeing 767 un 21 – Boeing 737.

Jaunākais izdevums