Nekustamais īpašums

Veic priekšlaicīgu atmaksu pūļa finansēšanas platformas Crowdestate investoriem

Lelde Petrāne, 03.09.2018

Foto: liepziedi.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nekustamo īpašumu attīstītājs Estera Development paziņojis par priekšlaicīgu līdzekļu atmaksu projekta «Liepziedi» attīstībā piesaistītajiem «Crowdestate» investoriem. Investīciju apjoms no investoriem veidoja 750 00 eiro, savukārt pilnais atmaksas apmērs (ieskaitot procentu maksājumus) ir 987 187 eiro.

Pūļa finansējuma piesaiste ēku komplekasam «Liepziedi» bija viens no pirmajiem projektiem Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, kas 2016. gada augustā dažu dienu laikā ar pūļa finansēšanas platformas «Crowdestate» palīdzību piesaistīja finansējumu projekta «Liepziedi» attīstībai no gandrīz 400 privātiem investoriem.

Pirmā nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas kampaņa Latvijā

Projektam pie Mežaparka Crowdestate piesaistījis 662 100 eiro

Šobrīd visas saistības pret privātajiem investoriem ir izpildītas, nodrošinot investīciju ienesīgumu virs 25%.

«Pieredze, strādājot pie šī projekta, rāda, ka tirgū ir liels pieprasījums pēc ekonomiskās klases dzīvokļiem. Tādēļ šobrīd aktīvi strādājam pie «Liepziedu» otrā posma attīstības un 2019. gadā nāksim klajā ar jauniem projektiem citās pilsētas daļās,» stāsta Ulo Adamsons, Estera Development vadošais partneris.

Estera Development ir nekustamo īpašumu attīstīšanas uzņēmums, kas darbojas Rīgā. Šā gada vasarā attīstītājs realizēja divus projektus: daudzdzīvokļu projektus «Liepziedi» un «Tuvidi», kuros kopā tika uzbūvēti 250 jauni dzīvokļi. Esteras rīcībā ir zemes īpašumu portfelis vairākās vietās Rīgā un tās tuvumā, kurās plānots attīstīt vairāk nekā 1500 jaunu dzīvokļu. Jaunie dzīvokļu projekti tiks attīstīti tuvāko gadu laikā vairākos būvniecības posmos.

«Crowdestate» ir nekustamo īpašumu kopfinansējuma platforma. «Crowdestate» izdevies piesaistīt vairāk nekā 39 miljonus eiro 91 projekta attīstībai.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Āgenskalna melodijas projektos plānots ieguldīt vismaz 10 miljonus eiro

FOTO: Loft stila dzīvokļu projektā ieguldīs aptuveni miljonu eiro

FOTO: Pārdaugavā padomju laika celtni pārveidos par dzīvokļu projektu

Sāks 1,025 miljonu eiro investīciju piesaisti jaunajam projektam Dienvidu pakavs

Komentāri

Pievienot komentāru