Pakalpojumi

Ventspilī kursēs septiņi jauni Mercedes-Benz zemās grīdas autobusi

Dienas Bizness, 18.05.2015

Avots: ventspilsreiss.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sestdien, 16. maijā Ventspilī, Ventspils Tūrisma un velosezonas atklāšanas pasākuma ietvaros SIA Domenikss nodeva septiņus pārbūvētus un pasažieru pārvadāšanai aprīkotus Mercedes-Benz Sprinter autobusus pašvaldības uzņēmumam SIA Ventspils Reiss. Visu autobusu aprīkojums nodrošina iespēju pārvadāt arī pasažierus ar īpašām vajadzībām.

Jaunie Mercedes Benz Sprinter ražoti Vācijā un aprīkoti Latvijā, Jelgavā SIA UniversālsLTD. Busiņi pēc pārbūves ir aprīkoti ar 18 sēdvietām un četrām stāvvietām, tiem ir pagarināta un padziļināta transportlīdzekļa aizmugures daļa, lai nodrošinātu iespēju tajos atbilstoši likumā noteiktajām prasībām pārvadāt arī pasažierus ar īpašām vajadzībām. Tāpat pasažieru un vadītāju ērtībām ierīkoti gaisa kondicionieri un elektroniskie maršruta rādītāji.

Videi draudzīgie un drošie Sprinter mikroautobusi ļaus Ventspils iedzīvotājiem un viesiem izbaudīt drošu braukšanu, bet Ventspils Reiss autoparkam – ilgtermiņā ietaupīt uz degvielas un ekspluatācijas izmaksām, norāda SIA Domenikss pēcpārdošanas nodaļas direktors Andrejs Jansons.

Līdz ar to Ventspils reiss rīcībā pašlaik ir 24 mazas ietilpības un 2 lielas ietilpības zemās grīdas pilsētas maršrutu autobusi, teikts uzņēmuma mājaslapā.

«Mūsu uzdevums ir nodrošināt maksimālu drošību un komfortu pasažieriem un vadītājiem, kā arī būt videi draudzīgākiem. Tāpēc esam gandarīti par modernajiem un zaļajiem Mercedes-Benz busiņiem, kas paredzēti arī cilvēkiem, kuri pārvietojas invalīdu ratiņos,» norāda SIA Ventspils reiss direktors Arvis Bernics.

Visiem septiņiem transportlīdzekļiem ir aizmugures piedziņa un tie aprīkoti ar 163 zirgspēku jaudīgiem 2.2 litru dīzeļdzinējiem, kas atbilst EURO VI standartiem.

Komentāri

Pievienot komentāru