Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Pie airBaltic kasēm drūzmējas pasažieri  4

Lidostā Rīga pie aviosabiedrības airBaltic kasēm drūzmējas krietns pulks cilvēku, DB pastāstīja lidostas pārstāve Sarmīte Bunka – Brilijonka.

Viņa norādīja, ka cilvēki zvanot arī uz lidostas informatīvo tālruni un vaicājot par atceltajiem reisiem vai to vietā tiks norīkoti citi, kā viņiem tagad rīkoties un vai ir zināmi iemesli, kāpēc reisi atcelti. 

Saistītie raksti

S.Bunka-Brilijonka arī piebilda, ka līdz pat šim brīdim airBaltic nav sniedzis nekādus paskaidrojumus. DB jau rakstīja, ka Latvijas nacionālā aviokompānija atcēlusi reisus. Lidojumi nenotiks arī rīt un parīt. airBaltic neskaidro šīs rīcības iemeslus ne partneriem, ne medijiem, ne darbiniekiem. Tikmēr airBaltic uzsver, ka uz visiem šiem galamērķiem lidojumus izpilda vairākas reizes dienā un neviens no atceltajiem reisiem nav vienīgais rītdienas lidojums. airBaltic atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām.

Latvijā ir atcelti airBaltic reisi uz Berlīni, Briseli, Palangu, Tallinu, Tartu un Viļnu, Db.lv pastāstīja starptautiskajā lidostā Rīga.
 

Reklāma