Aicina pieteikties IKT gada balvai Platīna pele 2013

2013. gada 16. septembris plkst. 11:42
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balvai Platīna pele 2013. Balvas mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos e-pakalpojumus, e-biznesa risinājumus un inovācijas, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību.

Otro gadu tiks sumināts arī uzvarētājs nominācijā Labākais E-skolotājs. Balvas tiks pasniegtas LIKTA gadskārtējā konferencē 5.decembrī.

«Veicinot IKT nozares attīstību un informācijas sabiedrības veidošanos Latvijā, mums ir svarīgi informēt ikvienu par tehnoloģiju radītajām iespējām un ieguvumiem, tādējādi paplašinot elektronisko pakalpojumu izplatību, kā arī vairot IT speciālistu un e-prasmju skolotāju prestižu. Platīna pele jau vairākus gadus cildina nozīmīgākos projektus un cilvēkus, kas devuši paliekošu labumu sabiedrībai un tautsaimniecībai,» stāsta Signe Bāliņa, Dr. oec., Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente.

Latvijas IKT 2013. gada balvai kategorijās E-pakalpojumi un E-biznesa risinājumi un inovācijas var pieteikties attiecīgo pakalpojumu vai projektu īpašnieki: valsts iestādes, uzņēmumi, organizācijas vai privātpersonas. Projektu var pieteikt balvai, ja tas ir izstrādāts un ieviests un ir aktīvs pieteikuma iesniegšanas brīdī (pakalpojumam ir jābūt sniegtam vismaz sešus mēnešus). Kategorijā E-pakalpojumi tiek iekļauti projekti, kas nodrošina valsts pārvaldes vai biznesa pakalpojumu sniegšanu elektroniski vai atsevišķu pakalpojuma saņemšanas soļu izpildi, izmantojot IKT līdzekļus.

Kategorijā Labākais E-skolotājs LIKTA aicina pieteikt skolotājus, e-prasmju pasniedzējus vai citus cilvēkus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā un e-vides lietotāju izglītošanā, informācijas sabiedrības attīstībā vietējā vai nacionālā mērogā. Šai balvai sevi drīkst izvirzīt pats pretendents, tāpat kandidātu var nosaukt cita persona, saskaņojot savu pieteikumu ar nominēto cilvēku.

Pretendentu vērtēšanu veiks neatkarīga un kompetenta žūrija. Pieteikumus Latvijas IKT balvai Platīna pele 2013 var nosūtīt elektroniski līdz šā gada 28. oktobrim uz e-pastu office@likta.lv, aizpildot asociācijas mājas lapā likta.lv pieejamo pieteikuma formu. Tāpat LIKTA mājas lapā kandidāti var iepazīties ar balvas nolikumu.

Iepriekšējo sešu gadu laureātu vidū ir tādi uzņēmumi un organizācijas kā Ceļu satiksmes drošības direkcija, Exigen Services, If Latvia, Lattelecom, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, RIX Technologies, Swedbank, Tilde, Valsts ieņēmumu dienests, Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienests un citi.

LIKTA ir profesionāla nevalstiska organizācija, kas izveidota 1998.gadā un aptver visu Latvijas IKT nozari - elektroniku, datoru aparatūru un programmatūru, telekomunikācijas un pakalpojumu sniedzējus. LIKTA apvieno vairāk nekā 220 biedrus - nozares organizācijas, kā arī individuālos biedrus un asociācijas.

Dalies ar šo rakstu